Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Orijinal Navigasyon Ve Sony Panel Kurulumu

Önerilen Mesajlar

Benim focus aracımda gps kablosu anten girişinden ön kısma kadar yok bunu nasıl nerden temin edebilirim fakra girişli. 

resimde görüleceği üzere 

Oto teypciler aradaki bağlantıyı tamamlar diye tahmin ediyorum. Ebay'de "fakra extension" diye aratınca çıkan, iki uca da fakra girişli kablolar var. Dişi-dişi, dişi-erkek vs çeşitli versiyonları var. Size öyle bir şey lazım gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oto teypciler aradaki bağlantıyı tamamlar diye tahmin ediyorum. Ebay'de "fakra extension" diye aratınca çıkan, iki uca da fakra girişli kablolar var. Dişi-dişi, dişi-erkek vs çeşitli versiyonları var. Size öyle bir şey lazım gibi.

tesisatta olabilir ama bulamadım bu kablonun kodunu bulabilirsem orjinalini almak gerekir. erkek dişi fakra gerekli sanırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 November 2014 - 16:59 tarihinde, Murat Kavuk yazdı:

Muhtemelen size lazım olan kablo bu (aracınız sedan ise) ama emin değilim.

KABLO - UZATMA Yeni Focus (C346) Yeni No:BV6T18812CB finish:1742712

Araç sedan muhtemelen 18812B olan kablo gerekiyor. Nasıl temin edebilirim Acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araç sedan muhtemelen 18812B olan kablo gerekiyor. Nasıl temin edebilirim Acaba

Servisten isteyebilirsiniz. Ama 18812B genel isimlendirme, sizde de aslında bu kablodan olmalı ama sadece radyo antenine bağlanan tek girişli radyo kablosu olmalı. Bu kablonun GPS de olup olmama durumuna göre tipleri var görünüyor. Kodu BV6T-18812-CB olan kablo GPS'li için görünüyor ama o kadar çok alternatif var ki emin olması zor. Fiyatı da çok bir şey değilmiş..

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.fordexplorerclub.ru/forum/index.php/topic,18036.45.html

Arkadaşlar bu link my synctouch 8 inç ekran için gen2 v3.7 europe sürümüdür içinde türkçe de vardır.Abd den 8 inç navigasyon getiripde monta eden arkadaşlar indirebilirler.

Bu şekilde çalışmıyor yazılım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Servisten isteyebilirsiniz. Ama 18812B genel isimlendirme, sizde de aslında bu kablodan olmalı ama sadece radyo antenine bağlanan tek girişli radyo kablosu olmalı. Bu kablonun GPS de olup olmama durumuna göre tipleri var görünüyor. Kodu BV6T-18812-CB olan kablo GPS'li için görünüyor ama o kadar çok alternatif var ki emin olması zor. Fiyatı da çok bir şey değilmiş..

Serviste tanıdıkla olur ancak istemeye getirteceklerini sanmam serviste tanıdık olupta bu kabloyu temin edecek arkadaşım var mı yardimci olabilecek
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serviste tanıdıkla olur ancak istemeye getirteceklerini sanmam serviste tanıdık olupta bu kabloyu temin edecek arkadaşım var mı yardimci olabilecek

Tanıdık gerekeceğini sanmıyorum, doğrudan yedek parçaya gidip sorun, muhtemelen otosanın elinde yoktur sipariş geçerler gelir. 

Fotoğraf size aitse, uzun olan vardır. Numaralar HB için(onun şasesi var elimde) ama sedanda uyar sanırım (enazından kısası).

Kısa olan CV6T 18812 CAA

Uzun olan CV6T 18812 GA

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tanıdık gerekeceğini sanmıyorum, doğrudan yedek parçaya gidip sorun, muhtemelen otosanın elinde yoktur sipariş geçerler gelir.

Fotoğraf size aitse, uzun olan vardır. Numaralar HB için(onun şasesi var elimde) ama sedanda uyar sanırım (enazından kısası).

Kısa olan CV6T 18812 CAA

Uzun olan CV6T 18812 GA

Ozan bey Sedan olanı içinde parça kodlarını verebilir misiniz yedek parçaya sorayım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün servise uğradım, hem ekran çerçevesini almak, hem de benim arabada ne kablo var anlamak için. Bizim araçta anten kodu AM5T-18828-BF imiş, uzun bağlantı kablosunun kodu da DU4T-18812-LB diye geçiyor araçta. Muhtemelen ikisi de gps için değil ama emin de olamadık. Anten için şöyle bir resim buldum nette, bu resme göre gps bağlantısı var ya da yok demek mümkün müdür acaba?

m8mQN1.jpg

Otosanın elinde de çerçeve yokmuş, 27'sine tarih verdiler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün servise uğradım, hem ekran çerçevesini almak, hem de benim arabada ne kablo var anlamak için. Bizim araçta anten kodu AM5T-18828-BF imiş, uzun bağlantı kablosunun kodu da DU4T-18812-LB diye geçiyor araçta. Muhtemelen ikisi de gps için değil ama emin de olamadık. Anten için şöyle bir resim buldum nette, bu resme göre gps bağlantısı var ya da yok demek mümkün müdür acaba?

Otosanın elinde de çerçeve yokmuş, 27'sine tarih verdiler..

Yok. GPS anteni mavi fakra soketli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.