Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Orijinal Navigasyon Ve Sony Panel Kurulumu

Önerilen Mesajlar

1-Fakat buradan sonra öne doğru giden tesisatla kameradan gelen altı kablo ucunun bağlantısını bilen renklerine göre  var mı?  

2-Torpidonun oradaki soketten ekrana doğru  kaç kablo çekilmesi gerekli bilen var mı ?  

3-Ekranın arkasındaki  girişlere  bu çekilen kabloları nasıl bir bağlantı yapmak gerekiyor?  

1) sizin öne doğru giden tesisatla işiniz yok, kameradan gelen kabloları, bagajdaki boş gri sokete şemaya göre bağladıysanız arka tarafta iş bitti demektir.

2) aslında 2 kablo olması lazım ancak, fotolarda 3 göstermişler orayı bende tam anlamadım, şemadan incelemek lazım.

3) ya fakra soket alıp soket ile bağlanacak yada direk sokete lehim yapılacak.(Akın abiye söyledim sarı soket)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1- işte o kabloları bir bağlarsak ön tarafa geçecez ozan kardeşim fordun kendi sisteminden bakılacak yarın.Akın ustayla turotodaki arkadaşı görüştürdüm akın bu hafta çok yoğun olduğundan tan otoya gidemedim akının direktifleri ile hareket edeceğiz yarın.

2-onada bakıp incelenecek ekranda yanlış bilmiyorsam üç uç boşta

3- mavi fakra soketleri aldım şu an kargoda ozan kardeşim yarın 10 :00 elimde inşllah

Sende yarın musait isen ozan kardeşim araç turotoda uğrayabilirsen sevinirim bahri usta çalışmalara devam edecek yarın inşallah allahın izni ile çAlıştırabiliriz bu geri görüş kamerasını

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2-onada bakıp incelenecek ekranda yanlış bilmiyorsam üç uç boşta

3- mavi fakra soketleri aldım şu an kargoda ozan kardeşim yarın 10 :00 elimde inşllah

Sende yarın musait isen ozan kardeşim araç turotoda uğrayabilirsen sevinirim bahri usta çalışmalara devam edecek yarın inşallah allahın izni ile çAlıştırabiliriz bu geri görüş kamerasını

2- 3 uç derken, 3 tane fakra diyorsanız onlar ayrı, sadece sarı olan kamerayla alakalı, diğerleri dijital radyo anteni. Fakra sokettede 2 kablo var.

3- mavi fakra diğerlerine olmaz ki :) kesip biçmek gerekecek.

3 Ağustosa kadar İzmirdeyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2-valla ozan ben bunu çalışttırcam ama nasıl olacak yarın belli olur.

3-sarıda alırım hiç sıkıntı yok bulurum yarın

O zaman sana iyi tatiller diyelim

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2-valla ozan ben bunu çalışttırcam ama nasıl olacak yarın belli olur.

3-sarıda alırım hiç sıkıntı yok bulurum yarın

O zaman sana iyi tatiller diyelim aktivasyonu akın ustama yaptırcaz artık demek ki

Valla bu kamera işi beni strese soktu bunuda yaptırıyım . Kuaföre vercem dahada ellemiycem

Birde bu işlemi türkiyede yapıp çalıştıran var mı ozan kardeşim

bildiğim yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Basgan, bu sicaklar bastirdigindan beri benim ekranda no gps yaziyor.. anten yerinden mi cikti acaba? Ya da icerideki sicaklik onun calisma araligini mi asti acaba?

Bilemedim abi bendekide aynı anten sorun yok. Yani sıcaktan olması düşük ihtimal. Cikmasida düşük ihtimal ses filan yapmıyor demi? Çıksada çekmesi lazım ayrıca ordan gidebileceği pek bi yer yok ama bi sokup bakabiliriz.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilemedim abi bendekide aynı anten sorun yok. Yani sıcaktan olması düşük ihtimal. Cikmasida düşük ihtimal ses filan yapmıyor demi? Çıksada çekmesi lazım ayrıca ordan gidebileceği pek bi yer yok ama bi sokup bakabiliriz.

Yok ses fln yok..

Ama sicakla iliskisini soyle kuruyorum.. benim dashboarda gunes cok vuruyor kapali garaj olmadigindan. Muhtemelen antenin oldugu kapali alan inanilmaz sicakliklara ulasiyordur. No gps yazisi ciktiginda klima kanallarini kapatip klimayi son gaz aciiyorum. Bir nevi soguk havayi o bosluga yonlendirmeye calisiyorum. Bir sure sonra (2-3 dk) no gps yazisi kayboluyor, daha sonra da haritanin kafasi yerine geliyor.

Bazen de no gps yazmasina ragmen haritafa kusursuz olarak yerimi gosterebiliyor.. bilemedim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok ses fln yok..

Ama sicakla iliskisini soyle kuruyorum.. benim dashboarda gunes cok vuruyor kapali garaj olmadigindan. Muhtemelen antenin oldugu kapali alan inanilmaz sicakliklara ulasiyordur. No gps yazisi ciktiginda klima kanallarini kapatip klimayi son gaz aciiyorum. Bir nevi soguk havayi o bosluga yonlendirmeye calisiyorum. Bir sure sonra (2-3 dk) no gps yazisi kayboluyor, daha sonra da haritanin kafasi yerine geliyor.

Bazen de no gps yazmasina ragmen haritafa kusursuz olarak yerimi gosterebiliyor.. bilemedim..

Ben tamamen gitti sandim abi :) o zaman sıcaktan sapitiyor muhtemelen bende oda olmadı ama.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

karışıklık yaratmıyor çünkü benim aracım style modeli style plus değil aracımda otomatik park etme sistemi yok ondan dolayı sizin bilgilerinize dayanarak sony almayı düşünüyorum yardım ve bilgilerinizi bekliyorum

İyi de sizin aracınızda sesli kontrol sistemi yok ki o zaman, neden var dediniz :)

Neyse belki yanlış anladım, siz tüm gerekli parçaları alırsanız herşey çalışır. 

Misal iç ses algılayıcısı gibi 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi de sizin aracınızda sesli kontrol sistemi yok ki o zaman, neden var dediniz :)

Neyse belki yanlış anladım, siz tüm gerekli parçaları alırsanız herşey çalışır. 

Misal iç ses algılayıcısı gibi 

karıştırdın sanki :D

eski styleda bluetooth, sesli kontrol var. plus dediğin park, ayna, ön cam ve aktif şehir içi güvenlik.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.