Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Orijinal Navigasyon Ve Sony Panel Kurulumu

Önerilen Mesajlar

O kadar para verdik nasıl taktırabilirim ki bunu benim takmam mümkün degil heleki tavandan ön kabine kadar kablo gelmesi sıfır araç için intihar olur

Servis takabilir mi acaba ne kadar para ister sormaya korkuyorum. :)

atla deve değil takılır tabi ki, kaç para isterler bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir şey merak ettim araç düz titanium sanırım (modeli önemi yok aslında) tr de olmayan ve standart özellikte olmayan bir donanım oluyor. takıldıktan sonra servise bakıma arızaya vs gittiğinde donanım uçmaz mı?

Uçmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir şey merak ettim araç düz titanium sanırım (modeli önemi yok aslında) tr de olmayan ve standart özellikte olmayan bir donanım oluyor. takıldıktan sonra servise bakıma arızaya vs gittiğinde donanım uçmaz mı?

eğer gidipte o modulu güncellemeye çalışmazlarsa, hadi diyelim güncellediler takılı olana göre değilde orjinale göre güncellemeye çalışmazlarsa birşey olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok iddialı konuşmuşun fakat eğerki bir software update yapılırsa ve orjinal donanıma göre uygulanmaya çalışırsa herşey saçmalayabilir.

Olasılıklı olunca kime faydası var kafayı bulandırmasından başka. Tırt bişey olmaz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güncelleme esnasında modül soruyor mu sistem/yükleyici acaba, eğer böyle bir durum var ise takıldıktan sonra servise bu modül güncellemesi yapılmaması gerektiği en az 3 defa söylenebilir.

diğer husus, bu sistem monte edilince sync ne olur acaba? konuşan abla ingilizce veya rusçaya mı döner yoksa farklı bi yerdemi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güncelleme esnasında modül soruyor mu sistem/yükleyici acaba, eğer böyle bir durum var ise takıldıktan sonra servise bu modül güncellemesi yapılmaması gerektiği en az 3 defa söylenebilir.

diğer husus, bu sistem monte edilince sync ne olur acaba? konuşan abla ingilizce veya rusçaya mı döner yoksa farklı bi yerdemi?

Alayını soruyor ama servis elemanları olaya "next next next" diye yaklaştıkları için ekrana kurukafa dahi koysan nato kafa nato mermer.

Dil olayı modül bazlı değil anladığım kadarıyla. Yani araçta tek bir dil yok. Desteklenen bütün diller yüklü. Yada kendi içinde bir şekilde hallediyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaş yaptırsın bakalım, orjinalci olmama karşın hesaplısını bulursam bende taktırabilirim çok uğraştırmazsa. 

Bu parçaların hepsi orjinal Volkan Bey daha hesaplısı ancak çıkma bulunabilir. O da şans !

Servisle görüştüm servis montajını yapamayız, dışarıdan alınan bir parçanın montajını yapmıyoruz dendi. Şimdi bir usta bulup taktırmak şart oldu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nereden aldınız, ford my touch 5" dedikleri değil sanırım, focus sony navigasyon kit(sd card da var resimde gördüğüm kadarıyla) değilmi? orjinalden kastım satın alındığından farklı donanım olması.

tuning yapan elektronikçiler bence rahatlıkla yapabilir, önden pazarlıkla hesaplı olabilir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nereden aldınız, ford my touch 5" dedikleri değil sanırım, focus sony navigasyon kit(sd card da var resimde gördüğüm kadarıyla) değilmi? orjinalden kastım satın alındığından farklı donanım olması.

tuning yapan elektronikçiler bence rahatlıkla yapabilir, önden pazarlıkla hesaplı olabilir

Ford my touch denilen dokunmatik Ve Microsoft Sync Özellikli olan model genellikle amerika menşeili focuslarda var. Benim almış olduğum sony panelli 5'' ekranlı tr'de Titanium tekno pakette sunulan model.

Satın alındığından farklı donanım demekle neyi kastettiniz anlamadım. Sonuçta hepsi sonradan takılabilen parçalar. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.