Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Orijinal Navigasyon Ve Sony Panel Kurulumu

Önerilen Mesajlar

• 1 ay sonra...

hayırlı günler Yeni başlık açmayarak konuyu hortlatayım dedim.Smart paket aracım  navigasyon multimedia taktırmayı düşünüyorum.Servisleri gezdiğimde  söylenen şey  hep aynı  oldu. Cylone marka 8'' multimedia var  ve  taktırmak istesem sony  panelimin değişeceği söylendi.Sony panelimi değiştirmeden multimedia desteği alamazmıyım. En son çare olmuyorsa da Aydın abinin yaptığı gibi sadece  taktırırım navigasyon öyle gezinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Merhaba Arkadaşlar 

Benim aracımda Focus 2012 style versiyon bu ürünleri nereden ve nasıl temin edebilirim. Otomatik park sistemim olduğu için Çin malı ürünleri kullanmak istemiyorum 

Üyeliğinizi doğru şekilde tamamlayın lütfen.Bu bilgiler de forumda mevcut :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sync ayrı bir modul.

Peki Sync'de gerçekten dil ayarı var mı? Niye soruyorum, ben göstergeyi değiştirdiğimde teybin dili bir anda ingilizce oldu, sync'de konuşan hanım arkadaş da ingilizce konuşmaya başladı (km göstergesi Türkçe ama). Ben de oturdum internete bunu nasıl Türkçe yapabiliriz diye,  bir şeyler de buldum. Koştum aracın başına. Aracı çalıştırdım, bir baktım Türkçe geri gelmiş. Sonra internette bulduğum şeyi uygulamaya çalıştım, ingilizce vs yapabilir miyim diye ama, ayarlar kısmında benim bulduğum linkte yazan seçenekleri göremedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki Sync'de gerçekten dil ayarı var mı? Niye soruyorum, ben göstergeyi değiştirdiğimde teybin dili bir anda ingilizce oldu, sync'de konuşan hanım arkadaş da ingilizce konuşmaya başladı (km göstergesi Türkçe ama). Ben de oturdum internete bunu nasıl Türkçe yapabiliriz diye,  bir şeyler de buldum. Koştum aracın başına. Aracı çalıştırdım, bir baktım Türkçe geri gelmiş. Sonra internette bulduğum şeyi uygulamaya çalıştım, ingilizce vs yapabilir miyim diye ama, ayarlar kısmında benim bulduğum linkte yazan seçenekleri göremedim.

Var ama sizin diliniz beyinde kayıtlı otomatik tanır ve geçer.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba Arkadaşlar 

Benim aracımda Focus 2012 style versiyon bu ürünleri nereden ve nasıl temin edebilirim. Otomatik park sistemim olduğu için Çin malı ürünleri kullanmak istemiyorum

Orjinali ucuza bulmak kolay değil. Parçaları tek tek almaya kalkınca çok yüksek rakamlar çıkıyor. Konuyu baştan sona bir inceleyin. Size fikir verecektir ne yapılabileceği konusunda. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

normalde araçta tek bir dil seçeneği var abi, göstergeden ayarlanan. ancak sync ona bağlımı değilmi bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

merhaba arkadaslar benim 2011 model focus 3 style hb kasa aracım var. şuanda bluetooth,sesli konuşma,usb müzik dinleyebilme,direksiyondaki tuşlardan sesi acıp kısma,gelen telefon aramalarını açıp kapabilme tuşları aktif olarak çalışmaktadır. nette sony müzik sistemi buldum komple set halinde sadece navigasyon yok. bu ürünü alırsam bluetooth,usb,sesli konuşma özellikleri çalışırmı bilgi verirseniz sevinirim. bu arada dün aracımı servise götürdüm. servisteki ustalar aracım için  sony müzik sisteminin sadece görüntüden ibaret olacağını  ve suanda hali hazırda çalışan yukarıda yazdığım özelliklerin çalışmayacağını söylediler.bilgi verirseniz sevinirim

Orjinal sony sistemden bahsediyoruz değil mi?

Servisteki ustalar en acilinden o işi bıraksınlar, gidip ev işlerine filan yardım etsinler bence, daha faydalı olurlar.. o özellikleri barındıran modüllerin hiçbiri değiştireceğiniz parça içerisinde değil ki..

Eğer fiyatı uygunsa, değiştirmeye değer diyorsanız bence hiç durmayın..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dediginiz ozellikler calisir..

Ama fiyat cok pahali.. Sirf goruntu icin degmez.. islev olarak bir artisi olmayacak..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bu panel çerçeve ekrandan bende üye olmadan aldım takdırdım fakat bu ekrana geri görüş kamerasıda bağlamak istiyorum onun için bir modüle ve kameraya ihtiyacım var bu modülün parça kodunu aynı zamanda kameranın parça kodunu bilen  ve bu ürünleri bulabileceğim bir yer var mı acaba? saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.