Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Orijinal Navigasyon Ve Sony Panel Kurulumu

Önerilen Mesajlar

ekran+çerçeve+tuş takımı toplam ne kadara mal oldu?

Ben söyleyeyim biraz dost işi olduğundan o fiyata bulmanız zor,yani rakam telafuz etmek bir anlam ifade etmeyecek gibi...

Ama eminim araştırırsanız sizde uygun birşeyler bulabilirsiniz....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben söyleyeyim biraz dost işi olduğundan o fiyata bulmanız zor,yani rakam telafuz etmek bir anlam ifade etmeyecek gibi...

Ama eminim araştırırsanız sizde uygun birşeyler bulabilirsiniz....

Ben de dost işi olduğundan açıktan yazmadım abi. :claps: Arkadaşı özel mesaj ile bilgilendirmiştim. ^_^

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ebaya baktım kayıt süreci çok karisik ayrıca kredi kartım yok etrafimdada bu işlerden anlayan yok. Eğer satan olursa farkını veririm. Numaram 05425185160

Ebaya baktım kayıt süreci çok karisik ayrıca kredi kartım yok etrafimdada bu işlerden anlayan yok. Eğer. Sd kart satan olursa farkını veririm. Numaram 05425185160

Kayıt olayı kolay da, kredi kartı yoksa o iş biraz sıkıntı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

V.4.1 çıktı bu eski 2013 

http://www.ebay.com/itm/171249128641?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Ebay'da var ama fiyat çok yüksek.

Ebaydan rus sitesinde bulduğum sistemi satın aldım Ebaydan 430$ umarım gümrüğe takılamdan elime ulaşır.

Satıcı 50$ olarak gösterecek faturayı ve kutuya hediyedir diye işaretleyecek. 

Aldığım Sony Panel+ 5'' Ekran+ Çerçeve+ GPS anteni+ GPS Kiti

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki bu kartin bir kopyasını baska bir hafıza kartına kopyalayamiyormuyuz. Calismiyor mu elinde olan varsa ben de almak istiyorum. Kopya da olabilir

çalıştırabilen yok.

çok araştırdım.. rus forumlarını bile karış karış gezdim ama söylenen şu: şuan için mümkün görünmüyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.