Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Orijinal Navigasyon Ve Sony Panel Kurulumu

Önerilen Mesajlar

Kufur etse daha az sasirirdim.. 500 dedi adam. Agiz dolusu 500.. Utanmadan, sikilmadan, gayet ciddi bir sekilde 500 diye yapistirdi cevabi. Kdv dahil 500..

Abi yazılım parası var içinde normal o fiyat.

3 kuruşluk plastik parçasına 250 tl ödüyoruz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi yazılım parası var içinde normal o fiyat.

Bugün 200-300 TL'ye en iyisinden bir navigasyon cihazı alıyorsan ve beraberinde Tele Atlas veya Başarsoft'dan ömür boyu ve sınırsız güncelleme hakkı sağlanıyorsa ben 500TL'de yazılım geliştirme bedeli ötesinde bir şeyler görürüm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün 200-300 TL'ye en iyisinden bir navigasyon cihazı alıyorsan ve beraberinde Tele Atlas veya Başarsoft'dan ömür boyu ve sınırsız güncelleme hakkı sağlanıyorsa ben 500TL'de yazılım geliştirme bedeli ötesinde bir şeyler görürüm.

Yukarda o cümlemi tamamlamaya çalışmıştım. Maaliyeti 5 lira etmez tüm plastik parçası için 250 lira ödüyoruz. Bu yine normal dedim :) haksız mıyım

Bazen çok basit görülüyor yani yazılım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi yukarida fotolarini koymustum. Ben ingiltereden 50liraya aldim. Ay sonunda geliyor..

Okumuştum ve çok sevinmiştim,sonra bir aksilik olduda yeniden daha fazla bir meblaya almak durumunda kalıyorsun gibi anladım...şimdi yeniden sevindim o vakit..:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.