Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Orijinal Navigasyon Ve Sony Panel Kurulumu

Önerilen Mesajlar

fakat şimdi şöyle bi sorun oldu kendi aracımdaki ön panel artı arka paneli komple söküp yerine sony ön panel ve artı sony arka panelini taktıktan sonra usb bluetooth ve sesli konuşmam devre dışı  kaldı.servise götürdüm modül eklenmesi gerekiyor dedi.     bu özelliklerimin çalışması için ön panel olarak sony arka panel olarak aracımın orjinal arka panelini takarsam usb bluetooth ve sesli konuşma çalışacak mı? sony ön panelden bunların tuşlarıda daha önceden çalışmamıştı bu şekilde çalışır mı

bu şekilde yapıpta bu özelliklerini kullanan style arac sahibi olan arkadaslar varmı

diyelim ki usb çalışmadı netten usb portu alıp kablo baglantısı yaptım mı çalışırmı yardımcı olursanız sevinirim

ben sıkılmaya başladım ancak bir kere daha açıklayayım, öncelikle ana ünitenin (sizin arka panel dediğiniz anladığım kadarıyla) bir etkisi yok. Ön panel dediğiniz tuş takımınında bir etkisi yok. Ekran araçta var olan modullerle iletişime geçemiyor. Ya hali hazırda çalışan bir ekran bulup onu takacaksınız yada bu kalibrasyonu yapabilecek bir servis bulacaksınız. Gerek style gerek trend gerek titaniuma defalarca taktım bu parçaları.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

yazılanları okudum ancak parçaları nerden temin ederim nasıl bağlantı yaparım açıkcası anlayamadım. Bu işlerden de pek anlamıyorum açıkcası Ankara'da bana bu konuda yardım edebilecek birisi var mı acaba ben de düşünüyorum navigasyon taktırmayı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yazılanları okudum ancak parçaları nerden temin ederim nasıl bağlantı yaparım açıkcası anlayamadım. Bu işlerden de pek anlamıyorum açıkcası Ankara'da bana bu konuda yardım edebilecek birisi var mı acaba ben de düşünüyorum navigasyon taktırmayı.

Ankarada şuan parça kaldımı bilmiyorum ancak varsa ben (ücreti karşılığında) yardımcı olurum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim gps komple gitti baskan.. bi ara icini acip bakalim eger uygunsan.

Beni kah incekte, kah mamakta, kah kirsehirde gosteriyor.. :)

abi sahibinden.comdaki adamdanmı almıştın? bi sor bakalım ne diyecek, anten bozuldu diye düşünüyorum, çünkü bağlantıda sorun olsa direk NO GPS yazar, yapıştırdığımız yerden düşse yine çekmeyip NO GPS yazması lazım(yada çekmeye devam edip normal çalışır). belkide düştü tam çekmiyor o yüzden sapıtıyor oda olası geldi şimdi :D

Pazar ankarada olucam gibi görünüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi sahibinden.comdaki adamdanmı almıştın? bi sor bakalım ne diyecek, anten bozuldu diye düşünüyorum, çünkü bağlantıda sorun olsa direk NO GPS yazar, yapıştırdığımız yerden düşse yine çekmeyip NO GPS yazması lazım(yada çekmeye devam edip normal çalışır). belkide düştü tam çekmiyor o yüzden sapıtıyor oda olası geldi şimdi :D

Pazar ankarada olucam gibi görünüyor.

Bir suredir zaten tamamen No GPS yaziyor ve yeri asla bulamiyor.. yine adama da bir sorarim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sony panel+çerçeve

5" ekran

Haritalar yüklü orjinal sd kart

Gps anten

Bunlarin toplami(tabi bulabilirsek) ne kadar tutuyor ?

Eskisi gibi pahali ve bulunmasi zor mu ?

Boşuna uğraşmaya değmez hocam OEM bir cihaz al tak bence. Astarini geçiyor fiyat değmez
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.