Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Orijinal Navigasyon Ve Sony Panel Kurulumu

Önerilen Mesajlar

V2 ve V2.5 lar daha ucuza bulunabilmekte. Acaba Türkiye haritasında çok farklılık var mıdır V3 ile V2-2.5 arasında?

İzmirde en ücra ara sokakları bile gösteriyor bendeki V2 benimki. Şu ana kadar bulamadığı götüremediği bir yer olmadı.

Şunu bile yapabilirsin; V2 al 1 yıl kullan seneye V3 nasılsa 20-25 € lara düşecek V3 e geç.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

V2 ve V2.5 lar daha ucuza bulunabilmekte. Acaba Türkiye haritasında çok farklılık var mıdır V3 ile V2-2.5 arasında?

çok fark varmıdır bilmiyorum ama iş görüyor, Denizlide bir sokağı bulamadım, Ankarada bizim sitenin tek yön olduğunu bilmiyor(bu versiyondan değildir) yeni yollar doğal olarak yok.

aradaki fiyat farkına değmez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir sürü para vererek araç navigasyonu almış olup bir de pahalı güncellemeler peşine düşmek zorunda olmak ne kadar eziyetli bir süreç....

Hele ki 200 TL'lik navigasyonla ömür boyu Başarsoft bedava güncellemeleri varken!

Allah sabır ve kolaylık versin...

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Akin Oz, on 09 Apr 2013 - 16:34, said:

9 April 2013 - 16:37 tarihinde, Akin Oz yazdı:

Bayiyi çok sıkıştırdım hiçbir konuda yardımcı olmadılar. 560 TL verin navigasyon çalışsın yoksa çalışmaz diyorlar. Ford Türkiye ye şikayet maili yazdım. Onlar da ilgilenmediler, aramadılar. 

Aracı satın alırken bunların hiç biri söylenmiyor. Hatta broşür, katalog da bile kart hakkında birşey yazmıyor. Sadece internet sitesinde binek_opsiyon_fiyat_listesi.pdf dosyasının en altında küçük puntolarla şu yazıyor.

(**)Navigasyon Paketi opsiyonu bayi alıs fiyatında SD Card bedeli yer almamaktadır. Ancak nihai müsterinin tam bedeli öğrenebilmesi için

Navigasyon Paketinin Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı fiktif bir bayi karjı ile SD kart bedeli de yer alacak sekilde olusturulmustur.

Benmi yanlış anlıyorum? Benim anladığım, biz arabaları bayiiye satarken kartı dahil etmiyoruz ama yazdığımız paket fiyatını onuda düşünerek yazdık diyor. Yani bayii kartı vermiyorsa ve navigasyon için 2250(focus için) ek istiyorsa otosanın düşündüğünden fazla kar ediyor demektir.

Yazmıştım, ben hala bayiinin vermesi gerektiğini savunuyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir sürü para vererek araç navigasyonu almış olup bir de pahalı güncellemeler peşine düşmek zorunda olmak ne kadar eziyetli bir süreç....

Hele ki 200 TL'lik navigasyonla ömür boyu Başarsoft bedava güncellemeleri varken!

"entegre"lik bu parayi harcatan :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem bey peki siz ömür boyu sorunsuz binebileceğiniz arabalar varken neden focus aldınız?

Kusura bakmayın yaşça sizden çok küçüğüm fakat okuduğum tüm yazılarınız akıl verir nitelikte görünmesine rağmen tamamen negatif elektrik saçıyor.

Açıkcası herşeye tamamen negatif muhalefet olmak ve bu durumdada "bilir kişi" "eksper" gibi görünmek amacı güdüyor yazdıklarınız. Bir genelleme yapmak gerekirse anlatmak istedikleriniz, anlatım tarzınız karşıya birşeyler katacak şekilde değil, bununda ne anlama geldiğini anlayabilecek bir insan olduğunuzu düşünüyorum.

Eminim birçok insan benim gibi düşünüyordur.

Kusuruma bakmayın dost acı söyler. En kötü başka bişey söyleyip toyluğuma verirsiniz ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem Abi; ben o 200 tl lik uyduruk navigasyon cihazlarını pek kullanamıyorum; öyle cama asmayı falanda pek sevmiyorum. İstanbulda yaşarken önceki focusumda vardı; doğru düzgün kullanamadım. Bu focusuma kurduğum sistemin bana maliyeti 300TL civarı (Sony Panel + kart + anten dahil). Araca entegre olduğu için kullanımı kolay ve Sony ile çok şık oldu bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eminim birçok insan benim gibi düşünüyordur.

Konuyu büyütmek istemiyorum. Ama ben öyle düşünmüyorum. Biraz da olsa Cem Bey'i tanıyorum. Zevke, kişisel şeçime kalmış konularda  hepimizin düşüncesi kendisine ait elbette. Ama bilgi gerektiren konularda genelde bilgiye dayalı mesajlar atar, tahmine dayalı cevaplar vermez diyebilirim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.