Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

2015 focus titanium araç için gündüz ledli bi Xenon far fiyatı alabilirmiyim dolu ve boş şeklinde orjinal yan sanayide olabilir. Teşekkürler. 

Maalesef mevcut değil.

focus3 sonyde kullanılan ön kapı ve arka kapıdaki hoparlörler lazım, mevcut sistemdeki hoparlörler yüzünden arabada müzik dinleyemiyorum. 

Tanesinin kdv dahil 85 tl fiyatı var stokta mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resimde görülen bagaj takozu için fiyat verebilir misiniz araç 2012 tit.x focus 1.6 ecoboost20151017_140059.jpg

Ayrıca üstte far yikama pompasıyla ilgili 3 kez sizi aradım döneceğinizi bildirdiniz ama arayan olmadı parça kodu BM51-13L015-AC olacak far yikama jet Sol 

2a12f5d867ad82631b928bc192a48b265576cd3a979WW6.jpeg

Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resimde görülen bagaj takozu için fiyat verebilir misiniz araç 2012 tit.x focus 1.6 ecoboost20151017_140059.jpg

Ayrıca üstte far yikama pompasıyla ilgili 3 kez sizi aradım döneceğinizi bildirdiniz ama arayan olmadı parça kodu BM51-13L015-AC olacak far yikama jet Sol 

2a12f5d867ad82631b928bc192a48b265576cd3a979WW6.jpeg

Benimle bir kere görüştünüz bende o küçük parçanın far yıkama motoruyla geldiğini tek gelmediğini belirttim.

Elimde olduğunu ordan kontrol edeceğimi söylemiştim . Eğer tek olarak gelen bir parça ise dönüş yaparım demiştim.

Bir yanlış anlaşıma olmuş sanırım kusura bakmayın.

Stoğumuzda mevcut 210 tl fiyatı var.

Aracınız sedan ise stokta mevcut 13 tl fiyatı var.

ER-OL Otomotiv tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benimle bir kere görüştünüz bende o küçük parçanın far yıkama motoruyla geldiğini tek gelmediğini belirttim.

Elimde olduğunu ordan kontrol edeceğimi söylemiştim . Eğer tek olarak gelen bir parça ise dönüş yaparım demiştim.

Bir yanlış anlaşıma olmuş sanırım kusura bakmayın.

Stoğumuzda mevcut 210 tl fiyatı var.

Aracınız sedan ise stokta mevcut 13 tl fiyatı var.

Parçalar geldi Teşekkür ederim.

Bagaj takozu uyum saglamadı gelen parça çok farklı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 2012 Trend sedan ön/arka orjinal ve yan sanayi balata fiyatı nedir? Teşekkürler

Ön balata : Orjinal olarak 120 TL FIYATI VAR.

FEDERAL MOGUL 50 

AC DELCO 45 

KALE 55 

Arka balata :

Orjinal 110

federal mogul: 45 tl

ac delco: 40 tl

kale 50 tl

Fiyatlar kdv dahildir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.