Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

Focus 3 sedan bagaj amortisöru var mi ?

Siparisle gelir orjinal olarak kdv dahil 135 tl tanesinin fiyati var .

focus 3 spor paket arka difüzör getirtme imkanınız var mı ?

Getirtebiliriz tabi ama yetkili servisle ayni fiyatlarda olur direk otosandan gelecegi icin .

Merhaba.

Ön sağ-sol Sis farları takımı ve nikelajlı kapakları için güncel fiyat bilgisi verebilirmisiniz. birde ödemeyi nasıl yapıyoruz ?

Hepsi esdeger urun olarak takiminin kdv dahil 80 tl fiyati var . Eft/ havale ya da kredi karti mail order yontemiyle odeme yapabilirsiniz . ER-OL Otomotiv tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba.

2007 Focus ST ön tampon var ise veya getirtebiliyorsanız fiyat ne kadardı acaba?

Malesef şu an için mevcut değil ve yakında gelecek bir ürün yok.

Fiyat olarak spor difüzör ne kadar tutar.

Spor difuzorun ortalama 1100 tl fiyatı var.

Orjinal ST difuzorun 700 esdegerininde 600 tl fiyatı var.

focus 3 2012 hb ledli stop'u tek olarak alabiliyormuyuz? (sol)

Tabiki alabilirsiniz.

Aşağıdaki linkte fotoda görülen ön tampon altında kırmızı daire içine aldığım siyah ek mevcut mudur?

Evet kdv dahil 20 tl fiyatı var eşdeğer ürün olarak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın er-ol otomotiv yetkilisi öncelikle iyi çalışmlar dilerim. Benim size sorum araca koltuk ısıtma döşetmeyi düşünüyorum gelen pedlerde düğme mevcut fakat ben onun yerine hat çekip kullanmak istiyorum. Bunun için resimde gösterdiğim düğmelerden birine bağlamak istiyorum. Aracım trend olduğu için düğmeyi değiştirecem bunlardan hangisine ihtiyacım var sol mu sağ mı? Sizde bu düğmeler mevcutmu? Teşekkürler.

">L227FIU.jpg

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın er-ol otomotiv yetkilisi öncelikle iyi çalışmlar dilerim. Benim size sorum araca koltuk ısıtma döşetmeyi düşünüyorum gelen pedlerde düğme mevcut fakat ben onun yerine hat çekip kullanmak istiyorum. Bunun için resimde gösterdiğim düğmelerden birine bağlamak istiyorum. Aracım trend olduğu için düğmeyi değiştirecem bunlardan hangisine ihtiyacım var sol mu sağ mı? Sizde bu düğmeler mevcutmu? Teşekkürler.

">L227FIU.jpg

Ben tam anlamadım, EROL Otoda belki anlamaz diye şimdiden bir kaç soru sorayım,

bildiğim kadarıyla o kısıma takılan tuşlarda koltuk ısıtma için olan tuş yok bu durumda farklı tuşu koltuk ısıtmayı çalıştıracak şekilde bağlayabilirsiniz tabii.

öncelikle koltuk ısıtma genelde kademeli çalışır, oraya orjinal olarak oturacak kademeli tuş yok.

öncelikle sadece sürücü koltuğumu yoksa 2 koltuk ta mı? Bunu sorma sebebim eğer iki tarafada takacaksanız mecburen sola 2li tuş almanız lazım, orada normalde bulunan tuşlar park sensörü ve otomatik park tuşu. sadece sürücü tarafıysa soldakini değiştirip yapabilirsiniz.

Orjinalde bu şekilde:

big_150423305383.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan Bey teşekkürler. Aynen dediginiz gibi oraya koltuk ısıtmayi calistiracak dugme arıyorum. Gelecek urunun Düğmesi kademeli olma ihtimali var tabi ama sanirim low/high/ off ama bir sekilde onu on/off olarak ayarlayabiliriz. 2 koltuk icin alacagim. Tuslar sol sag degisebilir. Tabi montajı ve dugmeyi bulursam. Benim arac trend oldugu icin orj gibi dugme yeri yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan Bey teşekkürler. Aynen dediginiz gibi oraya koltuk ısıtmayi calistiracak dugme arıyorum. Gelecek urunun Düğmesi kademeli olma ihtimali var tabi ama sanirim low/high/ off ama bir sekilde onu on/off olarak ayarlayabiliriz. 2 koltuk icin alacagim. Tuslar sol sag degisebilir. Tabi montajı ve dugmeyi bulursam. Benim arac trend oldugu icin orj gibi dugme yeri yok.

Ozan beyin dedigi gibi koltuk ısıtma düğmeleri orta konsolda oluyor. Göstermiş olduğunuz resimlerde ikili düğmenin 180 tl tekli tarafın 95 tl fiyatı var. 

Onları uydurabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.