Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.0 Eb Top Speed..after Remap

Guest Egemen Toksoy

Önerilen Mesajlar

Hız felakettir, bu videoyu KESİNLİKLE özendirme maksatlı siteye koymuyorum. Tr'de bir ilk olan aracın neler yapabildiğini görmek için saniyelik olarak o hızlara çıkılmıştır. Sürekli o hızla giderseniz sonucunu gösteren yüzlerce video vardır. Hergün gazetelerde hayatını trafik terorüne kurban vermiş insanların haberlerini okuyoruz, görüyoruz. Sadece uygun şartlar oluştu, oluştuğuna inandım. O hızla giderken toplamda sizi hayata 20 tane bijonun bağladığını hiç bir zaman aklınızdan çıkarmayınız. Keyifli seyirler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen hız muhabbetine girmeden devam edelim böyle...

Daha farklı çekiş vs de fark var mı ? maksimum tork bandı altındaki cansızlık mesela ?

tamamiyle demesemde bir miktar iyileşme var 3500dd e kadar diyebilirim. Ancak hızlanma esnasında 3500-4000 dd den sonra araca garip şeyler oluyor :) G kuvvetini hissedebiliyorsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Motor gayet başarılı chipten sonra çok farketmiştir eminim. Ama bu hızı düz yolda yapacak kadar güçlü olacağını düşünmüyorum :)

Son hızı ne belirler ? Güç .

Silindir hacmi ve görüntüsü değil araba olmuş minimum 125 ps! Neden olmasın ? Kaldıkı kadran hatasız 195 son hız verisi var %8-9 ekle..Olmaz demek için çok emin olmak ve denemek lazım ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.