Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Megane Cc 1.5Dci Edc

Engin Uzunoğlu

Önerilen Mesajlar

Bu akşam aşağıdaki arkadaşla kısa bir maceramız oldu. Yarın sabah götürüp teslim edeceğim. Yarın sabah aydınlıkta daha iyi fotoğraflarını da çekeceğim.

Genel olarak bildiğimiz Megane'dan bir farkı yok. Tavanın açılması ve üstü açık vaziyette araba güzel görünüyor. Fakat tavan kapalıyken kambur ve orantısız bir dizaynı var. Tavan mekanizması yüzünden sanırım bagaj uzamış tavanın profili bu tür arabalarda bana çirkin gözüküyor.

Motor ve edc şanzıman gayet güzel ve iş günü sonrası yoğun trafikte eve dönerken çok çekici bir ikili. Direksiyon bol boşluklu ve gevşek. Virajlarda bizdeki keskin hissiyat kesinlikle yok. Yakıt tüketimi için bir günlük kullanımla yorum yapmıyorum. Fluence'de benim tecrübem/güzergahım dci-edc 7.0lt civarı yakıyor.

Farlar xenon uzunları açınca oldukça ikna edici aksi durumda şehiriçi pek fark etmiyor. Farlar direksiyon açısı ile dönüyor. Şehirdışı karanlık virajlı ara yollarda çok güzel bir özelliktir.

Ön konsol standart megane ile bire bir aynı. Koltuklar siyah ve kırmızı deri. Şoför koltuğu elektrikli kumandalı.

20121127174541.jpg

20121127174518.jpg

20121127174459.jpg

20121127174445.jpg

20121127174422.jpg

20121127174407.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onu da bana versinler olmaz mı :D

30 yaş sınırı varmışşşşş. :) Şaka bir yana arabalar cuma gidecek. Bugün ancak denk getirip aldım bunu. Belki yarında Laguna Coupe'yi alırım. Üsttü açıkken otoparkta oğlanla turladık bayıldı, doğum günüydü bugün zaten. :öp:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.