Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus TDCI ve Yeni C-max Ecoboost Test ve İnceleme

Yusuf Çavuş

Önerilen Mesajlar

emeğine sağlık Yusuf burda da hem focusun hem cmaxın test araçları var ilk fırsatta denemek istiyorum bende. c-max daha mı hoş geldi sana? Bide süspansiyonları nasıl focus ile c-maxı kıyaslayınca bizim araçlardan yola çıkarak anlatabilirsen daha kolay anlarım heralde:)

Evet kardesim c-mac biraz daha hoşuma gitti ama bunda ecoboost motorun etkiside olabilir. Yinede focusa göre az farklada olsa biraz daha sessiz ve konforlu gibi geldi. Suspansiyonlarini fazla test edemedim yoldan dolayı. Ama azda olsa girdiğim kasis ve çukurda konfordan pek ödün vermedi. Fakat kesin bı sonuc söyleyecek kadar test etme imkanım olmadı suspansiyonlari.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün aksam bende gördüm bir tane AVM nın önünde. Aytozugri tit.x+park paketliydi(aynaları katlanmış sekilde duruyordu farlarida karartilmis degildi ordan çıkardım). Çok süper duruyordu. Eşimde canlı olarak gördü ilk kez, oda çok sevdi. Çok süper duruyor dedi. :(

hemşerim ellerine sağlık.. güzel bi inceleme... çok şanslısın..

ecoboost, dizellerdeki ivmelenme zevkini fazlasıyla veriyor değilmi.. yani normal benzinlilerde turbo dizellerdeki o tatlı ivmelenme hissi yok biliyosun.. ecoboostta vardır ama fazlasıyla değil mi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hemşerim ellerine sağlık.. güzel bi inceleme... çok şanslısın..

ecoboost, dizellerdeki ivmelenme zevkini fazlasıyla veriyor değilmi.. yani normal benzinlilerde turbo dizellerdeki o tatlı ivmelenme hissi yok biliyosun.. ecoboostta vardır ama fazlasıyla değil mi..

Dostum ecoboost, anlatılmaz yaşanır derler ya aynen öyle. Dizel belirli devir aralıklarında veriyor o ivmelenmeyi ama ecoboost nerdeyse her devirde verebiliyor o ivmelenmeyi. Özellikle denedim düşük devir yüksek vitesteyken gaza dokunduğumda tepkileri harikaydı. Normal benzinli ilede dizel ilede kıyaslamam asla. İlk kalkıştan yüksek hızlara kadar o ivmelenmeyi hissediyorsun, ben 180e kadar çok rahat çıktım. Daha 4 demeden 120 dedi nerdeyse.

Geri vitese baktınız mı? Focus 2.5 daki gibi arada sırada geri vitese geçmeyip boşa cır cır dönüyormuydu??En gıcık olduğum yönlerinden biriydi Focus 2,5 un o olay... :smiley2k:

2-3 kez geri vitesi kullandım hepsindede çok kolay geçti. İnşallah hep böyle sorunsuz geçiyordur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dostum ecoboost, anlatılmaz yaşanır derler ya aynen öyle. Dizel belirli devir aralıklarında veriyor o ivmelenmeyi ama ecoboost nerdeyse her devirde verebiliyor o ivmelenmeyi. Özellikle denedim düşük devir yüksek vitesteyken gaza dokunduğumda tepkileri harikaydı. Normal benzinli ilede dizel ilede kıyaslamam asla. İlk kalkıştan yüksek hızlara kadar o ivmelenmeyi hissediyorsun, ben 180e kadar çok rahat çıktım. Daha 4 demeden 120 dedi nerdeyse.

offf of kudurdum şimdi birde ben sürsem... kayseriye mi gelsem ne ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben 2 nin önünü 2.5 tan daha çok seviyorum. 3 ün önü tüm focuslardan güzel geliyor bana boss un dediği gibi tasarım göreceli

Bende kesinlikle 2 nin burnunun çok daha şık buluyorum zaten birazda bu yüzden F2,5 çıktığında gidip 2 aldım.

Bana içi de daha kaliteli geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yusuf eline ayağına sağlık.

Senden tam not almış F3 , hadi hayırlısı diyelim bakalım :D

Sağolasın Baran.

Sınıfına göre tam not diyebilirim. Güncel kasadaki biçok eksikliği gidermeye çalışmışlar gibi çoğunuda gidermişler. Bu aracın her zaman hoşuma giden sürüş keyfi ile birlikte konforunun biraz daha artmış olması güzel olmuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

orta konsolun geneli var boss dikdörgen teyp falan kalacak. Klima paneli-gösterge paneli bide kolçak kısmı değişecek 2.5la :D buldum zaten parçaları :D ekonomik bütçe ayarlaması bekliyorum sadece :D

Arabayı değiş arabayı :P öyle çakma işler yapma :D:naughty:

aklıma gelmişken yeni smile ekleme zamanı geldi :P msn den konuştuklarım bunu bilir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.