Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus TDCI ve Yeni C-max Ecoboost Test ve İnceleme

Yusuf Çavuş

Önerilen Mesajlar

Yarın da zam gelecekmiş hem benzine hem mazota artık mazotundan bi ekonomikliği kalmadı nerdeyse en iyisi LPG taktırıp dolaşmak şu 180 liğe Lpdi mi ne öyle birşey varmış o sistem gelişirse süper olur gerisi fasa fiso. :kıhkıh:

Maalesef dizelin cazibesinin kalmadigi dogru. 8 yildir dizel arac kullaniyorum. Ilk aldigimda 12 TL ye istanbul'dan sakarya'ya gidiyordum. Simdi en dikkatli kullanisimda 155 TL ile 850-900 km gidebiliyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Maalesef dizelin cazibesinin kalmadigi dogru. 8 yildir dizel arac kullaniyorum. Ilk aldigimda 12 TL ye istanbul'dan sakarya'ya gidiyordum. Simdi en dikkatli kullanisimda 155 TL ile 850-900 km gidebiliyorum :D

Ben bugün TDCI Dizel 115 Ps Focusu çok ama çok bğendim.F2,5 TDCI ile alakası yok aracın...Ne ses var ne titreşim...Benzinli arçlardan ses konusunda hiçbir farkı yok...Belki ilk gaz vermelerde çok hafif bir tepkisizlik var ama dediğim gibi 1 saniye bile sürmüyor,sonrasındaki ataklık benzinli F2,5 umdan çok daha iyi diyebilirim...Ben çok beğendim..Donanımsal olarakta sorun yok artık Sony falan çokda kafama takmıyorum..1 Ağustosyta veriyorum siparişi... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bugün TDCI Dizel 115 Ps Focusu çok ama çok bğendim.F2,5 TDCI ile alakası yok aracın...Ne ses var ne titreşim...Benzinli arçlardan ses konusunda hiçbir farkı yok...Belki ilk gaz vermelerde çok hafif bir tepkisizlik var ama dediğim gibi 1 saniye bile sürmüyor,sonrasındaki ataklık benzinli F2,5 umdan çok daha iyi diyebilirim...Ben çok beğendim..Donanımsal olarakta sorun yok artık Sony falan çokda kafama takmıyorum..1 Ağustosyta veriyorum siparişi... :D

Hayırlısı abi :D sen focus aldıktan sonra bide sony geliyomuş :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bugün TDCI Dizel 115 Ps Focusu çok ama çok bğendim.F2,5 TDCI ile alakası yok aracın...Ne ses var ne titreşim...Benzinli arçlardan ses konusunda hiçbir farkı yok...Belki ilk gaz vermelerde çok hafif bir tepkisizlik var ama dediğim gibi 1 saniye bile sürmüyor,sonrasındaki ataklık benzinli F2,5 umdan çok daha iyi diyebilirim...Ben çok beğendim..Donanımsal olarakta sorun yok artık Sony falan çokda kafama takmıyorum..1 Ağustosyta veriyorum siparişi... :kıhkıh:

Arabayı beğeniyorsanız dahası ne,yok Sony miş falan bunların sonu yok gerçekten Sony gelince de Touch istenecek bu sefer bunların hepsi ek masraf olarak karşımıza çıkabilir benim artık tek beklentim gösterge arası büyük ekran yada fiyatların düşmesi bu ikisinden biri olursa direk gidip verecem siparişi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabayı beğeniyorsanız dahası ne,yok Sony miş falan bunların sonu yok gerçekten Sony gelince de Touch istenecek bu sefer bunların hepsi ek masraf olarak karşımıza çıkabilir benim artık tek beklentim gösterge arası büyük ekran yada fiyatların düşmesi bu ikisinden biri olursa direk gidip verecem siparişi.

Ağustosta sipariş verirsem araç 2012 model olarak gelecek...O tarihe kadr bu şekilde kalsada artık çok önemi yok...Gösterge arası büyük ekran çok güzelde bu kadar çok artıları olan bir aracın birkaç eksiği yüzünden alınmaması mantıklı diil,o yüzden bazı kırmızı çizgileri pembe çizgilere dönüştümek lazım..Aracın bu haliyle fiyatının çok düşeceğini sanmıyoum.Çünkü donanımsal olarak o kadar ileri düzeydeki bu fiyatı hakediyor aslında,C sınıfı bir araçtaki donanımlardan çok daha üstün donanımlar var.Donanım anlamında Focus 3; C+ segmentinde ,hatta D sınıfı birçok araçta ancak üst donanımda bulacağınız özellikler var....Bu arcın fiyatı erken kasımda düşer o zamanda istediğin her donanımı alamazsın,ayrıca düşse düşse 3-4 bin Tl düşer...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ağustosta sipariş verirsem araç 2012 model olarak gelecek...O tarihe kadr bu şekilde kalsada artık çok önemi yok...Göstrge arası büyük ekran çok güzelde bu kadar çok artıları olan bir aracın birkaç eksiği yüzünden alınmaması mantıklı diil,o yüzden bzı kırmızı çizgilri pmb çizgilr dönüştümek lzım..Arcın u haliylefiytının çok üşcğini sanmıyoum.Çünkü nnımsal olark o kdr ileri düzeyeki bu fiyatı hakediyor aslında,C sınıfı bir araçtaki donanımlardan çok daha üstün donanımlar var.Donanım anlamında Focus 3 C+ segmentinde ,hatta D sınıfı birçok araçta ancak üst donanımda bulacağınız özellikler var....Bu rcın iyatı e rkn kasımda düşr o zamanda itdiğin her nnımı alamazsın,ayrıdüşse düşse 3-4 bin Tl düşer...

Rocker burnunla mı yazıyon napıyon hiçbişey anlamadım :D Şaka bir yana dediğin gibi araba alırken hoşuna gidiyorsa 3e 5e bakmıycaksın şu elektrikli koltuk ayarlama bile çok güzel bir şey.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ağustosta sipariş verirsem araç 2012 model olarak gelecek...O tarihe kadr bu şekilde kalsada artık çok önemi yok...Gösterge arası büyük ekran çok güzelde bu kadar çok artıları olan bir aracın birkaç eksiği yüzünden alınmaması mantıklı diil,o yüzden bazı kırmızı çizgileri pembe çizgilere dönüştümek lazım..Aracın bu haliyle fiyatının çok düşeceğini sanmıyoum.Çünkü donanımsal olarak o kadar ileri düzeydeki bu fiyatı hakediyor aslında,C sınıfı bir araçtaki donanımlardan çok daha üstün donanımlar var.Donanım anlamında Focus 3; C+ segmentinde ,hatta D sınıfı birçok araçta ancak üst donanımda bulacağınız özellikler var....Bu arcın fiyatı erken kasımda düşer o zamanda istediğin her donanımı alamazsın,ayrıca düşse düşse 3-4 bin Tl düşer...

Sen şimdi attığın o mailleri geri almalısın ya da bu sözlerini silmelisin :D

Yoksa şüphe edeceğim aynı kişi olduğunuzdan :D Artık bilmem anlatabildim mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok büyük ihtimaldir otosan seneye getirteceği f3 lerde elektrik ayarlı sürücü koltuğu ile yükseklik ayarlı yolcu koltuğunu ve bunun gibi bir iki şeyi kaldırıp kampanya diye aynı donanımı daha az özellikle daha düşük fiyata satacak..O yüzden kampanyadan yararlanacam derken donanım adı aynı ama özellikler anlamında daha fakir bir araba alma riski çok büyük...Otosanın klasik satış stratejisi bu... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen şimdi attığın o mailleri geri almalısın ya da bu sözlerini silmelisin :D

Yoksa şüphe edeceğim aynı kişi olduğunuzdan :D Artık bilmem anlatabildim mi?

Sende evli olsaydın,fikirlerine balans ayarı çeken bir eşin olsaydı böyle 180 derece değişebilirdin..Ama anlamazsın :D:)))Anlama da zaten...Bekarlık krallıktır...Eşimde vardı bugün yanımda ve ciddi ciddi herşeyi detayıyla konuştuk ve belkide kadınlar bazı şeylerde araba hususnda daha simple düşünüyor,bende mantıklı düşünmediğimi farkettim bazı konularda ve son durum bu... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok büyük ihtimaldir otosan seneye getirteceği f3 lerde elektrik ayarlı sürücü koltuğu ile yükseklik ayarlı yolcu koltuğunu ve bunun gibi bir iki şeyi kaldırıp kampanya diye aynı donanımı daha az özellikle daha düşük fiyata satacak..O yüzden kampanyadan yararlanacam derken donanım adı aynı ama özellikler anlamında daha fakir bir araba alma riski çok büyük...Otosanın klasik satış stratejisi bu... :D

Nasıl kendini tatmin ediyor arkadaş :D

son çeyreği bekleyin..Madem ağustos olacak eylül ekim olsun derim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.