Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus TDCI ve Yeni C-max Ecoboost Test ve İnceleme

Yusuf Çavuş

Önerilen Mesajlar

Nasıl kendini tatmin ediyor arkadaş :)

son çeyreği bekleyin..Madem ağustos olacak eylül ekim olsun derim..

Ya bak seni dinlerde eylül ekimde bişey olmazsa o zaman alırım adminlik hakkını bak ona göre :D ...Sırf bu kadar kendinden emin konuştuğun için beklicem ama umarım değer...Yoksaaaaaaa..... :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

rocker feci baskı altında tehdit almış yada kaseti nete verilmiş gibi olmuş ya.....bu sen misin......inanamıyorummmmmmmmm.....:D

Sorma sorma,otosan kasetimi ele geçirmiş,neler var neler...Showroomdaki tüm satış elemanı hatunlara sarkıntılıklarım,yemek tekliflerim ve burada yazamayacağım daha ne -dııııııııııt-iş sahneleri....eheheheheheüüü.Eşim bugün benle geldiğinde focus broşürü diye bişi verdiler elime, ben şüphelenmemiştim,bir açtım,meğerse kasetimin cdye çekilmiş kopyasıymış..ekinde de bir not,focus 3 ü böyle al yoksa eşine de vririz bunu diye... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vala benim bildigim kasetlerde durum cok farklı birkaç karesini gördüm...""abi be vala biraz indirseniz olmazmı he...vala focusclup ta övüyom bitiremiyom...en az sayemde 100 kişi alıcak...abula be...biraz şeyetsek falan diye konuşmaların" vardı........:D hatta bir tanesinde siz yakubu tanıyorsunuzdur ben onun abisiyim o gönderdi beni ...indirim yapıcakmısınız falan da dedigini gördüm...:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vala benim bildigim kasetlerde durum cok farklı birkaç karesini gördüm...""abi be vala biraz indirseniz olmazmı he...vala focusclup ta övüyom bitiremiyom...en az sayemde 100 kişi alıcak...abula be...biraz şeyetsek falan diye konuşmaların" vardı........:D hatta bir tanesinde siz yakubu tanıyorsunuzdur ben onun abisiyim o gönderdi beni ...indirim yapıcakmısınız falan da dedigini gördüm...:D

hahahahahaaaaa.....Çok güldürdün beni kanka Allahta seni güldürsün.....hahahahahhüüüehehehhüüüü.....Ama öyle diil işte kazın ayağı.... :D Fakat şu anda satılan focusun en büyük eksiği ne biliyor musunuz,piyasada yok satması..Çok zaz getirmişer ve kimse alamıyor,alanlarda resmen torpille falan alıyorlar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nuri otay a ait cakma bir kartvizit bastırmısın arkasına yardımcı olun kendisi amerikadan ford company den arkadasım olur diye not düşmüssün birde hele hele.....

Dahası da var....Vehbi KOÇ ile çekilmiş fotom bile var,Vehbi KOÇ'un kucağındayım...Vasiyetnamesinde de ismim geçiyor,Tüm Ford otomobillerde yüzde 50 indirim verilsin diye...Ve hatta hatta Ali KOÇ ile kardeş olduğumu gösteren belgem bile var..Ehehehhhüeeee... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birde bişey merak ediyorum ecoboostlar içinde aynı hız kadranını niye kullanmışlar ki max.240kmh göstermesi saçma değil mi?En azından bir 260 falan olsaydı daha bi güzel dururdu sanki. :)

240 yeterli ya insanları hıza teşvik etmeyelim :)

hem ecoboost kadran hatası falan filan dibini görür :D

benim gibi 229 da takılıp sinir bozmaz :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.