Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

1.6 Ecoboost Artık Üretilmiyor Mu?

İsa

Soru

Merhabalar,

Mersin ve Adanadaki ford bayilerine ellerinde ford focus 1.6 ecoboost araç olup olmadığı sorduğumda,ellerinde olmadığını ve artık 1.6 ecoboostun gelmiyeceğini söylediler. Bilgisi olan, herhangi bir duyum alan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

otomatik park bedava verseler almam ... özellikle youtube da araba kendi kendine 2 saatte 6 metre yere park ederken ellerini dışarı çıkartan insanlara gıcık oluyorum ...

onlardan biri de Yakup :D :D :D

Ecoboost'u almayı çok isterdim ama benim de hesabıma uymuyor ama yakın çevremde araba almak isteyenlere ısrarla taviye edeceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ford bu aracin dusuk beygirli modelinide getirseydi keske isteyen onu alir performans isteyen 180`ligi tercih ederdi.VW`de 170`ligini cok satamadi zamaninda ama 122 deli gibi satiliyor keza suan 160`likta cok fazla satilmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Ford bu aracin dusuk beygirli modelinide getirseydi keske isteyen onu alir performans isteyen 180`ligi tercih ederdi.VW`de 170`ligini cok satamadi zamaninda ama 122 deli gibi satiliyor keza suan 160`likta cok fazla satilmiyor.

ne zannediyor millet acaba , beygirleri tek tek beslendiğini filanmı :)

1.6 eb nin satılmamasının nedeni , powershift ve tüp olmaması bence ... beygir meygir değil :)

1.6 powershift alıp takıyor tüpü , dizelden daa keyifli oluyor , tabi uzun vadede ne gösterir bilinmez ...

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ne zannediyor millet acaba , beygirleri tek tek beslendiğini filanmı :)

1.6 eb nin satılmamasının nedeni , powershift ve tüp olmaması bence ... beygir meygir değil :)

Malesef milletimiz 180 bg`i duyunca cok yakar deyip yuzune bile bakmiyor.Vw`de 122 ile 160 arasinda 1 litre oynuyor yada oynamiyor ama gelde sen anlat bu durumu.

Powershift konusunda haklisiniz ancak diger markalarda da tup problem ya cok pahali yada ariza veriyor dige biliyorum yanlisim yoksa tabi.  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

150 bg ile 180 bg arasında yakıt farkı olmaması lazım gibi geliyor bana. bakınca 150'lilik 4000 devire kadar, 180'lik de 5000 devire kadar 240nm tork veriyor. yakıt hesaplanırken 4000 devir üstü değerlere bakılmıyordur herhalde..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.