Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

1.6 Ecoboost Artık Üretilmiyor Mu?

İsa

Soru

Merhabalar,

Mersin ve Adanadaki ford bayilerine ellerinde ford focus 1.6 ecoboost araç olup olmadığı sorduğumda,ellerinde olmadığını ve artık 1.6 ecoboostun gelmiyeceğini söylediler. Bilgisi olan, herhangi bir duyum alan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Sipariş olunca fazla fiyat kırmıyorlar, ecoboostdan da vazgeçirme yollarına bakıp dizel satmaya çalışıyorlar , ellerinde de halihazırda pek bulundurmak istemiyorlar. Haliyle satış kaygısı.

Doğrudur. Satisinda zorlandıkları için getirmiyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim anlamadığım astranın 1.4 turbo benzinli motoru, jetta- golf un TSİ motorları peynir ekmek gibi satarken Ford bu 1.6 ecoboost motoru pazarlamakta neden bu kadar zorlanıyor. Mersinde hiç ecoboost focus görmedim desem yeridir. Focus ecoboost bence böyle performanlı ve preformasına göre ekonomik bir araçken hak ettiği konumda değil. Ford iyi tanıtamadı bu motoru. 1.0 ecoboost tada aynısı olursa durum vahim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

100-110 beygiri bile yer ucagi olarak goren bir toplumuz. Insanlar 180 bg`leri gorunce teoride az yaktiklarini gorselerde pratik`te cok yakicagini dusunuyorlar.Hala toplumumuzda ford`lar cok yakar felsefesi de buna bir etken olabilir.Daha bugun konustugum bir kisi bile bana ford`lar cok yakar abi dedi.Az yakiyor diyorum abi sana gore az yakiyor genel olarak bunlar cok yakar dedi ve ben zaten orda mavi ekran`i verdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2010 TDCİ focusu satıp 1.6 ecoboostamı geçsem...? focus mk3 çıktığından beri hep aklımda bu soru mevcut, ama tabiki ikisinin arasındaki yakıt sarfiyatı beni epey düşündürmekte. Geçen yıl bayideki ecobbostla test sürüşü yapmıştım hala tadı damağımda kaldı, saplantı yaptı unutamıyorum, arada şeytan dürtüyor... dünyaya bidamı gelecez diye...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2010 TDCİ focusu satıp 1.6 ecoboostamı geçsem...? focus mk3 çıktığından beri hep aklımda bu soru mevcut, ama tabiki ikisinin arasındaki yakıt sarfiyatı beni epey düşündürmekte. Geçen yıl bayideki ecobbostla test sürüşü yapmıştım hala tadı damağımda kaldı, saplantı yaptı unutamıyorum, arada şeytan dürtüyor... dünyaya bidamı gelecez diye...

Kullanırken ve satarken ekonomik kaygı taşımıyorsan kullanması keyifli olan aracı alıp kullanacaksın. Sonra pişman olacaksan hiç alma. Bayilerin yan çizme nedeni ilk gelen partiyi çok yavaş ve zor satmaları.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.