Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2014 Ford Mondeo Genel Başlık Ve 1.0 & 1.5 Ecoboost Motor Eklemesi!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ben tipografik bir hata olduğunu düşünüyorum yine de...

Hiç bir yerde adı geçmeyen, daha önce dedikodusu bile çıkmayan ve de 1.0 ve 1.6 versiyonları olan bir EB motorun ayrıca 1.5 versiyonunu üretmek ve beklenti bile yaratmadan resmi lansman broşüründe motorlar listesine eklemek benim kıt aklıma sığmadı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

In addition, customers will have the choice of efficient yet powerful turbocharged 1.5-litre and 2.0-litre EcoBoost petrol engines

Demişler... Teknik detay yarın sunulur elbet. Bekliyoruz.

Abd'de 1.6 Eb sunuluyor birde..Bu da garip..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tekrar kontrol ettik. Hata olabileceğini düşündük ama tüm dosyalarda böyle yer alıyor. Şimdilik bu 1.5 litrelik EcoBoost motorla ilgili bizde detay bilgi yok.

Yazının Türkiye Sorumlusundan gelen cevap.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok ilginçdir verdiğim pdf tekrar gözden geçirilmiş sadece hybrid + 35 kw yazılan değer 1.4kWh

lithium-ion battery olarak değiştirilmiş..

Motorlarda değişiklik yok yani düzenlenmemiş.. Autoexpress sitesi 1.5 dizel ve 1.6 eb yazmış bu adam neye göre bunu yazıyor anlamadım..

Madem 1 hatayı düzelttin diğerinde o zaman hata yok mu!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.