Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2014 Ford Mondeo Genel Başlık Ve 1.0 & 1.5 Ecoboost Motor Eklemesi!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

İlk tanıtıldığında ekranda bir saniyeliğine gösterip kapatmışlardı hangi marka diye sormuşlardı. Çoğunluk Aston demişti :).

Bundakini de yeni Mercedes'lerde farın yanındaki DRL'leri de beğenmiyorum malesef. Ya farın üst kısmında ya da sis farlarının orada olmalı bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Yakup Bey, bu araçta 1.5 EB kullanılmayacak. Yeni Mondeo'da 1.0 EcoBoost 125 HP, 1.6 EcoBoost 185 HP ve 2.0 EcoBoost 250 HP motor güclerindeki benzin motorları ve 2.0 TDCI 125 - 140 - 165 HP ve 2.2 TDCI 204 HP motor güclerindeki dizel motorlarını kullanacak. Yani, ne yazıkki 1.5 EcoBoost olmayacak. Bilginize... :)

Maalesef öngörünüz yanlış çıktı. 

Ford bugün Çinde 1.5 ecoboost (muhtemelen 3 silindir) yeni mondeoyu devreye aldığını resmen açıkladı .  132 kW imiş 175-180 bg falan eder sanırım. 

Edit: açıklamada 2.0 EB la beraber anlatılıyor ve ikisi de 6 ileri otomatikle sunuluyor denniyor. 2.0 EB powershift ile geldiğine göre bunda da powershift umabilir miyiz ? 

2. edit: yeni mondeo çıkmış da, 1.5 EB yakında çıkacakmış galiba :) 

http://media.ford.com/article_display.cfm?article_id=37874

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öznel olacak ama gerçekten enfes görünüyor... İçi, dışı, hb ve/ya sedan versiyonu; çok beğendim. Tam Amerika My touch ekran hiç yakışmamış diye düşünürken; Avrupa versiyonunun kadranı gördüm ve de tam istediğim gibi. 1.5 EB motor ve selective donanım ne kadar olur acaba? Şu an 1.6 EB Selective 74 Bin görünüyor; en az 80 Bin diyorum. 

Tabi ben sevdalı olduğum arabamı değiştirene kadar herhalde bunun üstüne 2 yeni model Mondeo çıkartırlar =)

Para biriktirmeye devam...

^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.