Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Volvo S60 veya XC60 ; iddialı ama kibar seçimler özellikle S60 1.6 180Hp nin giriş fiyatlarını duyunca ilk kez Astra aldığıma pişman olmuştum.

S60 beni de mahvediyor ama... o kadar para veremem... donanımlısı 85 civarı ... harika birde bakır sarı...:) klas olurdu ama 85 çok para...

bazen atıyo şarteller ama .. olmaz diyorum... gerçi donanımlı focus da 60 65 olacak.... üfff çok sıkıldım ben bu işten .. karar veremeden yaşlanıp gidecem iyice... en iyisi ömür boyu sparka binmek galiba...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

S60 beni de mahvediyor ama... o kadar para veremem... donanımlısı 85 civarı ... harika birde bakır sarı...:) klas olurdu ama 85 çok para...

bazen atıyo şarteller ama .. olmaz diyorum... gerçi donanımlı focus da 60 65 olacak.... üfff çok sıkıldım ben bu işten .. karar veremeden yaşlanıp gidecem iyice... en iyisi ömür boyu sparka binmek galiba...

Niye öyle diyorsun ki; donanımlı S60 dediğin araba Focus bazıyla üretilmiş S40 değil ki üst sınıf bir Volvo, kendine denk Opel, Ford Vw bile aşağı yukarı aynı para, 85 bin iyi para ama o bir Volvo!!

Hem de bakır sarı!! :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Desene test ettim diye yahu, bende "koltuğuna oturdum rahattı" diye zavallıcık durumuna düşmezdim :zha:

Antalya dayken aklıma arabalar gelmediydi hiç, gezdim paso! :P

ettim ettim .. havaalanı yolunda sekiz çizdirdim yavruya...araba gidiyo da duruyo da, helal olsun..araba için o kadarlık bi bütçe ayırmış birisi olsam, başka hiç bişeye bakmam inan... ben anlamıyorum zaten gidip 70-80-90 civarları passat vs gibi araba alanları.. hatta c180 bile.. kesinlikle bakmazdım..

1.6 c180 inide test ettim.. o kadar beygir nerede bulamadım ben.. üstelik araç düz vitesdi.. s60 otomatik olmasına rağmen yapıştırdı hayran bıraktı.. hatta c180 daha pahalı , ki tersi bile olsa tercihim s60 olur herzaman.. daha özel bi araç çünkü..hele passat massat boşa giden para, yazık..:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.