Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

ettim ettim .. havaalanı yolunda sekiz çizdirdim yavruya...araba gidiyo da duruyo da, helal olsun..araba için o kadarlık bi bütçe ayırmış birisi olsam, başka hiç bişeye bakmam inan... ben anlamıyorum zaten gidip 70-80-90 civarları passat vs gibi araba alanları.. hatta c180 bile.. kesinlikle bakmazdım..

1.6 c180 inide test ettim.. o kadar beygir nerede bulamadım ben.. üstelik araç düz vitesdi.. s60 otomatik olmasına rağmen yapıştırdı hayran bıraktı.. hatta c180 daha pahalı , ki tersi bile olsa tercihim s60 olur herzaman.. daha özel bi araç çünkü..hele passat massat boşa giden para, yazık..:zha:

1.6 C180 yengemde var; adaptif amortisörleri güzel ama iç mekan kalitesi klasik Mercedes seviyesinde değil ve zevksiz.

Zaten makyajlandıktan sonra bu konularda çok şikayet geldiğinden epey geliştirildi, 1.6 motor aynı güçte ama şu an için 1.8 oldu hızlanma ve tüketim daha iyi.

C180K ya birşey diyemem ama S60 ayırcalığı (Mercedes parası olan herkesin (?) altında) ve uygun fiyatıyla daha alınası benim için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Bu platform blog değil ve davete icabet ile katılınıyor o gidenler :testere:

Yani gitmedim değil gidemedim :kıhkıh:

Şu Talat denen vatandaş forum üyeleri içinde bööle bişii yapılacağını ve bana mail atacağını söylemişti ama henüz bir haber yok...Olduğunda hemen sana haber vericiim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

inşallah sabırla bekliyoruz teşekkürler uA_Y_C_A

Lütfen bu konudaki otosana talep yazımızı doldurup fordun sitesindeki iletişim bölümünden gönderin..Örnk yazı ve iletişim linki aşağıda..Kes Kopyala Yapıştırla gönderin ford türkiyye,pasif kalmayın,bilinçli tüketici olun....

http://www.focusclubtr.com/index.php/topic/328-ford-otosana-talep-yazisi/

ROCKERROLLER tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lütfen bu konudaki otosana talep yazımızı doldurup fordun sitesindeki iletişim bölümünden gönderin..Örnk yazı ve iletişim linki aşağıda..Kes Kopyala Yapıştırla gönderin ford türkiyye,pasif kalmayın,bilinçli tüketici olun....

http://www.focusclub...a-talep-yazisi/

abi sen hani yabancıları mutlu edecektin ne işin var senin buralarda geleceksen gece gel yav.... :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.