Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Angaralı :D Alırım Meclisini bak cıbıldak kalırsın :D

Zaten onun peşindeler bazıları,başkenti istanbula taşımaya çalışıyorlar...Biraz zor tabeee....Bizde öyle bir motor varki,ne sendeki arabanın gücü yeter ne de yabancı ülkelerin....Taşralı nolcak...Ehehehehe...Ben sana bir iki şehir fotoğrafı yollayımda şehir ne fikrin olsun biraz.... :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum yok :D Genel sohbet sizi bekler veya foto kısmı :kıhkıh:

Tamam ,oraya geçerim öğleden sonra..Ama bişi diycem,şu start-stop dizel muhabbetinden sıkıldın anlıyorum ama ysf'nda dediği gibi acaba sonraki partilerde olmama ihtimali var mı?Senin düşüncen ne?Birde senin bindiğin focusta varmıydı start-stop,nasıl bişi,çalışması nasıldı?Biraz bilgi şeeedermisin?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Start stop Ecoboost da standar zaten.

Dizel de de Oyle olacak diye umuyorum. Yarın öğrenmeye çalışacağım.

Klima açık iken devreye girmiyor. Klima Komprasoru icin iyi birsey bu. Fakat yazılımda degistirilebilir.

Belki ford bilerek yaptı Yada hata var , duzelteceklerdir.

Bosa alıyoruz ayak sadece frende ve araç durunca Motorda stop ediyor. Debriyaja bastığımız gibi araç çalısmaya başlıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burdan tum yetkililere sesleniyorum Allah rizasi icin su start stop bide Sony'yi getirinde su Rocker da rahat etsin bizde.

Sony gelmezse almıycam Focus 3'ü..(Çokda umrunuzdaydı dimi benim alıp almamam) .... :P Valla getirmeselerde çok önemli diil artık,öyle ya da böyle alacağım gibi görünüyor...Fakat kesinlikle Eylül ayından önce almıciim...Yılın son çeyreği neyse işte,onu beklemeyi düşünüyorum... :D

Peki Start-Stopla araba durunca motor durduuuu,yeniden nasıl çalışıyor ki?Sadece debriyaja basınca mı yoksa düğmeye de birlikte basınca mı?Birde yeniden çalışırken radyo ,ışıklar falan kapanıp açılıyor mu? Garip bir şey bu da ben onun için soruyorum..Cahilliğime verin bu sorularımdan dolayı..Harbiden hiç bilmiyorum...Anne benim niye start-stopum yok,bana da start-stop versene,bende istiyorum start-stop... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

debraja basar basmaz motor çalışıyor ama hiçbirşey kesilmiyor herşey normal hiçbirşey hissetmiyorsun senden daha hızlı kontak basıyo :P . bildiğin gibi klima çalışırken zaten stop etmiyor.

Ne güzel bir sistem beee...Demin arkadaş söyledi,Mondeo 1.6 Dizel Titanyumlarda da Start-Stop yokmuş,İstermisin şu otokoçtaki süslü hatunun dediği gibi 1.6 Dizel Focuslarda da Start-Stop yok olsun... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.