Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Anahtarsız Giriş İçin Neler Gereklidir?

Ozan Kar

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
7 dakika önce, Serkan Karakoca said:

modüle 5 kablo giriyor 1 tanede 3 nolu sigortadan güç kablosu abi alın çalışır kapı kolları murat abi :) burda en çok dikkat edilmesi gereken confrat beyninde dediğimiz pinler dolumu :D onu kontrol edip kapı kolunu bulunca yapıştırmak lazım :) bağlantı için kablo renklerinide yazmıştım zaten ...

Doğru ben bir ara bu modülün bağlantılarına bakacaktım, unuttum gitti. Akşam bakayım. Sanırım ulaşılması en kolay modül bu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
On 14.07.2012 at 20:15, Ozan Kar said:

Bu konuda araştırma yapan var mı? 

... konu açıldığından beri kendimi tutuyorum ama artık dayanamayacağım.

"Biri uzaktan kumandaya basıp kapıyı açar, anahtarsız girersin ... hatta sana "Gelsene Ozan'cıım" der, anahtarsız + kibarca girersin"

Not: O kadar protesto ettim, hala avatarında benim kelimi sergiliyorsun ... gıRRRR

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hadi bakalım bunu üzerine söz söylenebilecekmi? Gürkan hocam boş ver anahtar kullan :D

1 dakika önce, Kaan Yagizer said:

"Biri uzaktan kumandaya basıp kapıyı açar, anahtarsız girersin ... hatta sana "Gelsene Ozan'cıım" der, anahtarsız + kibarca girersin"

Not: O kadar protesto ettim, hala avatarında benim kelimi sergiliyorsun ... gıRRRR

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Zaten bende o kişiyi aramaya başlayıp bu işten vazgeçtim abi.

Bknz: kele devam :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Teoman Saraç said:
Hadi bakalım bunu üzerine söz söylenebilecekmi? Gürkan hocam boş ver anahtar kullan [emoji3]

Bizde anektar kullanılmıyo ki. Marabamıyık biz hahahah

Söz meclisten dışarı. Teo ve yahya haricine deel sözüm

30 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:
Benimle uğraşmayın [emoji4]

Sen üzülme ihtiyar cevabı verdim ben teo ya

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sonra birisi çıkar arabayı da benim üstüme yapsana Ozancım [emoji16] evi de benim üstümemi alaydık Ozancım [emoji16] Sevimgiller yazlık almış bizde alalımmı Ozancım [emoji16]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
05.04.2016 - 21:24 tarihinde, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Arkadaşlar off-topic bir soru sorsam kızmazsınız değil mi :)

Kaput amortisörü yapmak istesek nasıl olacak?

(muhtemelen konusu vardır, üşengeç adam baksana!)

Senin sesini duydum ve yaptım.Fotolar temsilidir.Benim parçalar boyada.Gelsin takınca konusunu açacam.

1.jpg

2.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 dakika önce, Osman Türkol yazdı:

Senin sesini duydum ve yaptım.Fotolar temsilidir.Benim parçalar boyada.Gelsin takınca konusunu açacam.

senin arabada bi göreyim de maliyeti fazla değilse ben de düşünürüm amortisör.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11 dakika önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

senin arabada bi göreyim de maliyeti fazla değilse ben de düşünürüm amortisör.

benim arabada aynısı olacak sadece renk beyaz.Canlı görmek istiyorsan o başka.Bu gün boyaya gönderdim.Gelince yağmursuz bir havada takıcam. kısmetse

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
9 dakika önce, Teoman Saraç yazdı:

Hayırlı olsun.. Güle güle kullanın. Maliyet - montaj (sanırım yerleri hazır) bilgi bekleriz..

Şuana kadar belli değil amörtisörlerin gaz değerleri net değil takıp bakıcaz ona göre değişir.Ama hazır gibi tahminim olacak gibi.sac parça boya fiyatları gelecek sonra belli olur.2-ekim kısmetse hazır olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.