Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Anahtarsız Giriş İçin Neler Gereklidir?

Ozan Kar

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
Bir saat önce, Mehmet Reşit TAYSI said:

serkan bey elazığa yakın bunu takabileceğim bir yer var mı acaba 2010 model fokus aracıma

Valla sizde anahtarsız çalıştırma yoksa ciddi maliyetli olur 

elektrikli direksiyon kilidi en başta problem :( onu değiştirmeden hiç bir işlem yapılamaz bence değiştirelim diyelim gerekli anten algılayıcılarını alıcaksınız yerlerine tesisat çekip montajını yapacaksınız aynı şekilde start stop düğmesi bağlantıları confrat   Beyni değişmesi lazım kapılardan confrat beyni vs vs çok uzun ve maliyetli bir işlem olur en güzeli aracı satıp dolu dolu bütçe el veriyorsa satıp Titanyum x paket almak 2011 model bu listeyi gözden geçirin parça fiyatlarına bakın ne demek isteğimi anlayacaksınız ...benim fikrim bu :) eğer illaki eklemek isterseniz gönderdiğim 2. Link sizin için daha mantıklı :) benim kanımca ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Murat Kavuk said:

Ben c-max için de liste çıkardım. Teorik olarak otomatik bagaj kapağı dahil aktif edilebilir görünüyor (elektrikli bagaj kapağı varsa). Ama liste o kadar uzadı ki baştan vazgeçtim :) 

neden uzadı abi? kapı kolları, tampona sensör ve tesisat dışında ne var?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Ozan Kar said:

neden uzadı abi? kapı kolları, tampona sensör ve tesisat dışında ne var?

Bagaj kapağı için şu parçalar var. Anahtarsız giriş olmadan yeterli olur mu bilmiyorum.

keyless bagaj kapagi.jpg

Kapı kolları için ise benim liste nedense uzun olmuş..

kapı anahtarsız giriş.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Arkadaşlar off-topic bir soru sorsam kızmazsınız değil mi :)

Kaput amortisörü yapmak istesek nasıl olacak?

(muhtemelen konusu vardır, üşengeç adam baksana!)

İlgili konuları araştıralım lütfen. Oan ın yaptığı işlemler var. Bizimaraştırmalarımız ve hüsranımızda var. İstiyorsan hala git bak abi ha ha

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
23 dakika önce, Doğan Kurban said:

İlgili konuları araştıralım lütfen. Oan ın yaptığı işlemler var. Bizimaraştırmalarımız ve hüsranımızda var. İstiyorsan hala git bak abi ha ha

Ben kendim yazmışım daha sen ne giriyon benim lafıma ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Arkadaşlar off-topic bir soru sorsam kızmazsınız değil mi :)

Kaput amortisörü yapmak istesek nasıl olacak?

(muhtemelen konusu vardır, üşengeç adam baksana!)

Zor bir iş değil ama çamurluğun vidasını çıkartıp araya ek bir parça koyup tekrar sabitlemek gerekiyor vidayı sıkarak anahtar değincede vidaya boyası bozulacak yok efendim çamurluk değişmiş sökülmüş boyanmış felan filan gereksiz muhabbetler :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
5 saat önce, Murat Kavuk said:

Bagaj kapağı için şu parçalar var. Anahtarsız giriş olmadan yeterli olur mu bilmiyorum.

Kapı kolları için ise benim liste nedense uzun olmuş..

Bagaj baya karışıkmış, ayrı modulude ayrı galiba ilginç. @Serkan Karakoca cmax x pakette elektrikli bagaj kapağı zaten var.

Kol için, yakviye dedikleri ne acaba. Kilitlerin değişmeside gerekmiyor olması lazım.

Bu arada focusta bagaj için, anahtarsız açma yok şemaya göre

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 saat önce, Ozan Kar said:

Bagaj baya karışıkmış, ayrı modulude ayrı galiba ilginç. @Serkan Karakoca cmax x pakette elektrikli bagaj kapağı zaten var.

Kol için, yakviye dedikleri ne acaba. Kilitlerin değişmeside gerekmiyor olması lazım.

Aynen elektrikli bagaj kapağı açma Modülü ayrı ozan kardeşim hem confrat beyni hemde elektrikli bagaj açma kapağı açma Modülü ve tamponun altında sensör var bagaj kapağının  iç tarafında açma ve kapama için bir buton var aynı şekilde içeridende açılması için vites önünde bir düğmede mevcut bence bagaj Kilidide elektrikli çünkü kugadan biliyorum bagaj kapanınca iki farklı ses geliyor kapak oturuyor kapanma sesi geliyor daha sonra kilitleme sesi geliyor  cmax  x pakettede 2013 model ve sonrası var galiba ..,

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7 saat önce, Ozan Kar said:

Evet. Arka tarafta iki tane modül oluyor toplamda. Bir tanesi elektrikli bagaj kapağı modülü, diğeri anahtarsız ayak ile açma modülü. Ancak sistemin çalışması için bunlar da yetmiyor. Yakında anahtarın olduğunu aracın anlaması için anahtarsız giriş sistemi de gerekli. 

Takviye dedikleri parça işaretlediğim parça, anahtarsız giriş için bu parçanın da kodu farklı. Tahminen montajla ilgili bir fark var, belki mevcut takviye de bir şekilde kullanılabilir.

G022353405.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
On 06.04.2016 at 09:06, Murat Kavuk said:

Evet. Arka tarafta iki tane modül oluyor toplamda. Bir tanesi elektrikli bagaj kapağı modülü, diğeri anahtarsız ayak ile açma modülü. Ancak sistemin çalışması için bunlar da yetmiyor. Yakında anahtarın olduğunu aracın anlaması için anahtarsız giriş sistemi de gerekli. 

Takviye dedikleri parça işaretlediğim parça, anahtarsız giriş için bu parçanın da kodu farklı. Tahminen montajla ilgili bir fark var, belki mevcut takviye de bir şekilde kullanılabilir.

G022353405.jpg

anahtarsız girişte kapı kolunda olan yeşil soket takviye dediğini parça üzerindeki sokete bağlanıyor sanırım ve tesisat böyle devam ediyor. kol araştırırken dikkat ettiğim bişeydi.

6053591178_1

yalnız @Murat Kavuk bu takviyedeki büyük soket için kapıya kadar gelen bir tesisat var mıdır? 

Hakan K tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.