Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Anahtarsız Giriş İçin Neler Gereklidir?

Ozan Kar

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
5 dakika önce, Serkan Karakoca said:

Maliyetten kaçınılmaz ise yapılır :)

Şimdi benim araçta herşey hazır sadece cover koymuşlar yani gizli belki vardır bende anahtarsız olmamasına rağmen. Başka neler gerekli? Bunu anlamam için?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12 dakika önce, Teoman Saraç said:

Şimdi benim araçta herşey hazır sadece cover koymuşlar yani gizli belki vardır bende anahtarsız olmamasına rağmen. Başka neler gerekli? Bunu anlamam için?

Elektrikli direksiyon kilidi 

confrat beyni kapı kolları anahtarsız çalıştırma için start stop tuşu keyless antenler komple tesisat farklı olma ihtimali yüksek  tesisat lazım olabilir ...

20 dakika önce, Hakan K said:

Serkan bey özelden mesaj attım ama bir bakarsanız sevinirim.

Baktım şu an müsait değilim gün içinde arayacağım ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
13 dakika önce, Serkan Karakoca said:

Elektrikli direksiyon kilidi 

confrat beyni kapı kolları anahtarsız çalıştırma için start stop tuşu keyless antenler komple tesisat farklı olma ihtimali yüksek  tesisat lazım olabilir ...

Yavaş yavaş :D teker teker :D Parayla alınacak ve çekilecek tesisat haricinde ne bileyim sistem vs gibi... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
19 dakika önce, Teoman Saraç said:

Yavaş yavaş :D teker teker :D Parayla alınacak ve çekilecek tesisat haricinde ne bileyim sistem vs gibi... 

Teoman, araçta anahtarsız çalıştırma varsa nispeten kolay gibi. Çünkü aynı modül kullanılıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Murat Kavuk said:

Teoman, araçta anahtarsız çalıştırma varsa nispeten kolay gibi. Çünkü aynı modül kullanılıyor.

Abi bende anahtarsız çalıştırma yok. Modül dediğiniz şu confrat beyni mi? Yeri sol çamurluk bagaj halısı.. Bakayım. Ne bileyim macera benimki işte. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Teoman Saraç said:

Abi bende anahtarsız çalıştırma yok. Modül dediğiniz şu confrat beyni mi? Yeri sol çamurluk bagaj halısı.. Bakayım. Ne bileyim macera benimki işte. :D

Evet, üzerinde keyless vehicle module yazıyor. O varsa içerideki antenler de araçta var demektir. Tesisatın da önemli bir bölümü. Geriye kapı kolları kalıyor. Ama o yoksa muhtemelen epey masraflı olur.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 dakika önce, Teoman Saraç said:

Yavaş Teoman yavaş :)

Önce senin diğer eksikleri halledelim :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Murat Kavuk said:

Evet, üzerinde keyless vehicle module yazıyor. O varsa içerideki antenler de araçta var demektir. Tesisatın da önemli bir bölümü. Geriye kapı kolları kalıyor. Ama o yoksa muhtemelen epey masraflı olur.

Teşekkürler abi. Bakacağım. Eğer öyleyse şenlik var desene :D Başınızı ağrıtacağım :D

9 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Yavaş Teoman yavaş :)

Önce senin diğer eksikleri halledelim :)

Ben umudu kestim onlardan. Bugün Semih sayesinde direksiyon buldum ama oda çift düğmeli çıktı. Direksiyon ve Gösterge benim için hayal oldu artık...  :wacko:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
43 dakika önce, Teoman Saraç said:

Teşekkürler abi. Bakacağım. Eğer öyleyse şenlik var desene :D Başınızı ağrıtacağım :D

Ben umudu kestim onlardan. Bugün Semih sayesinde direksiyon buldum ama oda çift düğmeli çıktı. Direksiyon ve Gösterge benim için hayal oldu artık...  :wacko:

Gösterge en kolayı aslında. Hiç uğraşmıyorsun, sök-tak bitiyor. Ben iki defa değiştim. Sana denk gelmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Gösterge en kolayı aslında. Hiç uğraşmıyorsun, sök-tak bitiyor. Ben iki defa değiştim. Sana denk gelmedi.

Abi her gün Allegro yu kontrol ediyorum. Denk gelmiyor. Birkere denk geld sen aldiginda. Ondada uçuştaydim. :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
49 dakika önce, Teoman Saraç said:

Abi her gün Allegro yu kontrol ediyorum. Denk gelmiyor. Birkere denk geld sen aldiginda. Ondada uçuştaydim. :(

Will find, don't worry :)

Kapı kolu için düğmeye basayım ?

image.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Bu C-Max ve Grand C-Max için :)

Senin arabaya uymaz @Özer Aksu

Sen bu hafta 2 kez Asya kıtası yapacaksın galiba, montaj ve Bolu :)

Aynen öyle vallahi muhtemelen salı veya çarşamba şahsuvaroglu cumartesi bolu. Sizi de bekliyorum 

Bu arada arama yaparken Lehçe kapı kolu "klamka" olarak mı aratiyorsun . 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.