Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Artık Bu Focus'u Almak Hayal Değil ! (Donanım Arttı)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

ben burdayım ama arabam mersinde şimdi yarın hataya geciyorum ordada gezerim biraz :)

:yeah:

Az km yapıyorsun değil mi; bak gözüme kestiriyorum X paketleri ona göre :D

Serdar yerinde durmuyor ki, hafta da bir arabasıyla güneydoğu turu yaıyor mübarek :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben alalı 20 gün oldu; satış temsilcisine özellikle sordum sony müzik sistemi ne zaman gelir diye. kulakları çınlasın, "yaa o da gelir zamanla, bu işler yavaş yavaş" demişti. şu anda ne kadar kötü bir hizmet aldığımı bir kez daha anladım. ama arabamı seviyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önceki yazılardan birinde style paketin kalktığını onun yerine trend x geldiğini okudum ama trend x seçiminde 115 beygirlik dizel motor yoktu sadec 95 beygirlik olan motor vardı bu duruma göre 115 beygirlik dizel motor sadece titanium ve üzeri donanaımdaki araçlardamı olacak.

Ayriyetten tüm arkadaşlar rahat olsun kanımca ford kimsenin hayrına uygun fiyat yapmaz.Bu paketlerin üzerine en az bi 3000 5000 fark koyar.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önceki yazılardan birinde style paketin kalktığını onun yerine trend x geldiğini okudum ama trend x seçiminde 115 beygirlik dizel motor yoktu sadec 95 beygirlik olan motor vardı bu duruma göre 115 beygirlik dizel motor sadece titanium ve üzeri donanaımdaki araçlardamı olacak.

Ayriyetten tüm arkadaşlar rahat olsun kanımca ford kimsenin hayrına uygun fiyat yapmaz.Bu paketlerin üzerine en az bi 3000 5000 fark koyar.

Bu da bizim aldığımız araçları satarken daha az zarar edeceğimiz anlamına gelir.

Focus Tit+x+park+sunrof liste fiyatı 72 falan, üste 3000 koyarsan bunlar için 75 bin. 5000 bin koyarsan 77 bin. :blink: :blink: :blink:

Bizim işimize yarar başkasına yaramaz bu. :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben alalı 20 gün oldu; satış temsilcisine özellikle sordum sony müzik sistemi ne zaman gelir diye. kulakları çınlasın, "yaa o da gelir zamanla, bu işler yavaş yavaş" demişti. şu anda ne kadar kötü bir hizmet aldığımı bir kez daha anladım. ama arabamı seviyorum.

11 Mayıs itibarıyla sitemizde duyurduk bunu.. Keske aktif sekilde takip edilse..

Herkes burayı şikayet yeri sanıyor maalesef.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Artık Bu Focus'u Almak Hayal Değil ! (Donanım Arttı) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.