Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Artık Bu Focus'u Almak Hayal Değil ! (Donanım Arttı)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bilgilendirme için Sagol Yakup.. :)

Her zaman demişimdir ilk çıkan aracı almayacaksın.: :D

Abi ilk günden beri sitenin heryerinde duyurduk bunların geleceğini, alanlar pişman olmasın boşuna güzel arabanız var..

Sony dediğin şeyi 2 dk takarsınız..Paranız olsun yeterki..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence sony sistem koyacaklarına önce titaniumlardaki araba anahtarımı garaj kumandasımı belli olmayan saçma plastik yığınını değiştirsinler

Bu başlık şikayet yeri değil, otosan'ı ara onun için :D Birde avatar'ı olmayanlara artık destek vermeme kararı aldık..Bilgin olsun da :) Zorunlu değil, mecburi yani :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diğer özelliklere bence geresiz sony ses sistemi subwooferyla falan güzel olur fakat o sony ön konsol güzel değil,sync olsa benimde içim acırdı (titanum aracım yok belkide ondan çok üzülmüyorum :D )şuanda sadece erken davranıp ecoboost almadığma pişmanım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diğer özelliklere bence geresiz sony ses sistemi subwooferyla falan güzel olur fakat o sony ön konsol güzel değil,sync olsa benimde içim acırdı (titanum aracım yok belkide ondan çok üzülmüyorum :D )şuanda sadece erken davranıp ecoboost almadığma pişmanım

SYNC sistemi 2 kademeli olarak sunulacak yıl sonu touch'sız, 2013'de 8'' ekranlı..Bu sistemin özelliği ekrandan ziyade SYNC...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

SYNC sistemi 2 kademeli olarak sunulacak yıl sonu touch'sız, 2013'de 8'' ekranlı..Bu sistemin özelliği ekrandan ziyade SYNC...

Arabanın içini çok değiştiriyor 8 inç ekran ve sony Standart donanım olarak sunulsa sorun yok fakat üzerine çok para isteyecekler çoookk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabanın içini çok değiştiriyor 8 inç ekran ve sony Standart donanım olarak sunulsa sorun yok fakat üzerine çok para isteyecekler çoookk

Görmeden yorumlamıyorum ben,gelsin bakarız.Rakiplerinden fazla olmadığı sürece sorun yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sony nin gerçek fiyatı belli olsa da biz de rahatlasak artık... Umarım çok ucuz olmaz ben de taktırmam kafam rahat olur :)

Ya da fiyat FIII kullanıcılarına çok uygun olur, taktırır, misler gibi keyfimizi süreriz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sony nin gerçek fiyatı belli olsa da biz de rahatlasak artık... Umarım çok ucuz olmaz ben de taktırmam kafam rahat olur :)

Ya da fiyat FIII kullanıcılarına çok uygun olur, taktırır, misler gibi keyfimizi süreriz..

Sony yokluğuna takacak, varlığıyla mutlu olacak bir yaşantın varsa sana ancak imrenebilirim... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Artık Bu Focus'u Almak Hayal Değil ! (Donanım Arttı) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.