Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Artık Bu Focus'u Almak Hayal Değil ! (Donanım Arttı)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Sony yokluğuna takacak, varlığıyla mutlu olacak bir yaşantın varsa sana ancak imrenebilirim... :kıhkıh:

Herşey şöyle başladı : Neden onların FIII ü var benim yok... :)

şimdi sırayla devam ediyoruz neden onların Sony si var...

Yarın öbür gün büyük ekran için de aynı şeyi düşünücem... :kıhkıh:

Aslında işin aslı : Arabama binen arkadasların aaa bunun ön paneli neden böyle diye soracak olmalırıdır ki, ben de çok konuşmayı sevmem :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında işin aslı : Arabama binen arkadasların aaa bunun ön paneli neden böyle diye soracak olmalırıdır ki, ben de çok konuşmayı sevmem :)

KOnuyu dağıtmak istemsem de bir öğüt vermeden geçemeyeceğim: Arkadaş seçiminde daha titiz ol... :P

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

KOnuyu dağıtmak istemsem de bir öğüt vermeden geçemeyeceğim: Arkadaş seçiminde daha titiz ol... :P

evet, sanırım dostum yok ama bu tip arkadasım çok..

Yazıkk... Caddeden seçme imkanım olsa şöyle en güzelllerinden arkadaslarımı seçer onları bindirirdim yanıma Cem abi :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 Haziran'da 500 tl yüzünden daha dogrusu temsilci arkadaşın ilgisizliği sebebiyle style plus almamıştım. Ekim ayını bekleme kararı aldım iyiki beklemisim. :)

İyimserliği severim, her zaman doğru sonuca götürmese de yolculuğu zevkli kılar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bence Cem beyin dedikleri çok mantıklı. eklenmesi gereken yada eklenebilir durumda bir çok şey oluyor ve olacakta. olanla mutlu olmak da bir yerde önemli bişey. sony teyp için birşey diyemem zevk meselesidir ama diğer bütün eklenen şeyler sürücünün ne kadar iyi bir şöför olduğuyla alakalı.şöförlüğümüz iyi değilse zaten hepsine çatır çatır ihtiyaç duyarız. çok da erken aldım diye pişman olmanın bence bir anlamı yok. bu benim fikrim tabi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çıksında Sony,hurdacılara düşer kazalı arabalar,onlardan ucuza kapatır takarız artık. :kıhkıh: ..Gösterge paneli Geniş Ekranım zaten var ona ihtiyacım yok.. ^_^ .Ama ben asıl şerit takip sistemine üzüldüm,özellikle uzun yolda çok faydalı bişey yaaa. :blink: ..Gerçi ne kadar uzun yol yapıyoruz o da ayrı konu tabi de....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu gün ufak bir işim için servise uğradım.Uğramışkende satış temsilcisi arkadaşla ayaküstü bir muhabbet ettik.

Artık style paket tamamen kaldırılmış başlıkta dendiği gibi trend x olmuş style paket ama yine başlıkta dendiği gibi dizelde sadece 95bg lik motor seçeneği var.

Fiyat bilgisi daha belli değil deyip söyleniyordu ne diyecez müşteriye diye :)

Şu an ellerinde kalan son style paketleri veriyorlarmış.Almaya niyeti olan varsa titanium haricinde 115 bg lik seçeneğin artık olmadığını hatırlatarak acele etmesini tavsiye ederim.

Satış temsilcisi aynen şöyle dedi en çok sattığımız pakedi kaldırmalarını hala anlıyamadım.Çoğu kişi 115 bg lik motor yüzünden tercih ediyordu style pakedini.Ayriyetten style paket teki donanımın hepsi trend x te olmıycakmış.

Sonuç olarak benim gibi style paket aracı olan arkadaşlar artık titanium motorlu ve daha fazla donanımlı trend x aracımız var :)

Sony teyp içinse beklemedeyim 1 aya kadar geleceğini ve aksesuar olarak ayriyetten takılabileceğini söyledi(umarım makul fiyatta olur)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diğer başlıkta bunların hepsini yazmıştık, şaşırıp kalmadın ins, bunları biliyorum başka bişey anlat deseydin :D

Birde niye Okadar üzülmüş satıcı, titanium satacak iste daha ne istiyor

Dedim zaten sen nerden biliyorsun diye sordu müneccimim dedim :)

O değilde şimdi bizim aracı trend x sanıp artistlik yapıp gaza basan arkadaşları şaşırtmak zevkli olucak :)

(hız felakettir)Oldumu yakup uyarıyı sen yazmadan ben yaptım :)

Bu arada araba alırken son parasına ve son imkanına kadar zorlayan insanlar var e haliyle 115 bg lik motordan mahrum kalacaklar.

Daha güçlü bir motor arayışı için başka markalara yönelecekler yada 2. el seçeneğini tercih ediceklar malesef

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu gün ufak bir işim için servise uğradım.Uğramışkende satış temsilcisi arkadaşla ayaküstü bir muhabbet ettik.

Artık style paket tamamen kaldırılmış başlıkta dendiği gibi trend x olmuş style paket ama yine başlıkta dendiği gibi dizelde sadece 95bg lik motor seçeneği var.

Fiyat bilgisi daha belli değil deyip söyleniyordu ne diyecez müşteriye diye :)

Şu an ellerinde kalan son style paketleri veriyorlarmış.Almaya niyeti olan varsa titanium haricinde 115 bg lik seçeneğin artık olmadığını hatırlatarak acele etmesini tavsiye ederim.

Satış temsilcisi aynen şöyle dedi en çok sattığımız pakedi kaldırmalarını hala anlıyamadım.Çoğu kişi 115 bg lik motor yüzünden tercih ediyordu style pakedini.Ayriyetten style paket teki donanımın hepsi trend x te olmıycakmış.

Sonuç olarak benim gibi style paket aracı olan arkadaşlar artık titanium motorlu ve daha fazla donanımlı trend x aracımız var :)

Sony teyp içinse beklemedeyim 1 aya kadar geleceğini ve aksesuar olarak ayriyetten takılabileceğini söyledi(umarım makul fiyatta olur)

1.0 ecoboosttan haber vermediler mi ben burda biriyle görüştüm daha gelmez diyor :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.0 ecoboosttan haber vermediler mi ben burda biriyle görüştüm daha gelmez diyor :blink:

Onuda sordum satıcı arkadaşın dediği bizde bekliyoruz ama her anda gelebilir ,3 ay sonrada sonuçta avrupada şu an çatır çatır satıyorlarmış
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Artık Bu Focus'u Almak Hayal Değil ! (Donanım Arttı) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.