Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Artık Bu Focus'u Almak Hayal Değil ! (Donanım Arttı)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Yahu siteye iyi bak demek kolay yakup zaten zar zor giriyorum siteye şu sıralar sende iyi bak diyip duruyosun...Bakamıyom işte,bir el at şu abine halledelim neymiş ne diilmiş anlayalım..Valla ciddi değiştiricem arabayı,kafaya koydum bak....Şu paketleri bir görüiimde.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi benim yazdıklarım net ve kesin

Sitede paket yok suan çünkü satışı net yok. Haftaya olacak gibi.

Sitede yeni Focus'u ac Abicim güvenlik ve sürücü destek sekmesini tıkla icinde ki 2. Sekmede yazıyor bunlar. Evde değilim :) ondan link veremiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani aktif şehir içi güvenlik,otomatik park,bixenon farlar gibi bendeki tüm özellikler ve şeker kırmızı ve sunroof eklersen şu an 71 bin gözüküyor,bunu 65 e alırsın diyorsun bunun üzerine mi 4500 ekleyeceğiz? Eğer öyleyse 69,70 e varır rakam....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

beyler merhabalar!!

6 senelik focus kullanıcısıyım,suan bende 2011 model focus collection hb var,bundan 2012 titanium powershifte geçiş yapacağım,aracımın siparişini verdim uzun uğraşlar sonucu ama siteye üye olmamamdan ve araştırmamamdan kaynaklı daha aracım gelmeden donanım listesinin güncellendiğini gördüm,biri bana yardımcı olabilir mi?satış temsilcisi arkadaş powershiftlerde donanımda bir değişiklik yok dedi pek güvenemedim açıkçası,nedir farkı izah edebilir mi biriniz çok memnun olurum,saygılar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

beyler merhabalar!!

6 senelik focus kullanıcısıyım,suan bende 2011 model focus collection hb var,bundan 2012 titanium powershifte geçiş yapacağım,aracımın siparişini verdim uzun uğraşlar sonucu ama siteye üye olmamamdan ve araştırmamamdan kaynaklı daha aracım gelmeden donanım listesinin güncellendiğini gördüm,biri bana yardımcı olabilir mi?satış temsilcisi arkadaş powershiftlerde donanımda bir değişiklik yok dedi pek güvenemedim açıkçası,nedir farkı izah edebilir mi biriniz çok memnun olurum,saygılar...

Hoşgeldiniz...Hoşgeldinizde hem hatanızı yazıyorsunuz hem de hatanıza devam ediyorsunuz..Lütfen bir zahmet forumda ford 3 ile ilgili bölüme girin,konuları belki gözleriniz yorulacak parmaklarınız acıyacak ama biraz araştırıp okuyun bu sorunuza defalarca yanıt verildiğini göreceksiniz....Defalarca yanıt veren arkadaşların bu nedenle bu sorunuza yanıt vermemesi kuvvetle ihtimal dahilinde olduğundan bana bu forumda kimse yardımcı olmadı diye düşünmenizi istemeyiz....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkür ederim Bora Bey,

ilgili başlığı bulamamıştım ondan dolayı olsa gerek,astigmat gözlerim aldatmıştır belki de beni,hata yaptıgım konusunda sanırım herkes de sizin gibi düşünüyordur,teşekkürler...

Hocam Focus 3 kategorisinde sabit başlık var. Var olan şeyi 10 kere yazmak bilenede gına getirir.

Ayrıca ford.com.tr de güncel seyleri yayınlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

amrika fiyatları

Gerçekten Amerika'da araba almak lazım.

Testteki araç 2.0 160 HP motor, PS şanzıman, deri döşemeden park asistanına, navigasyonlu MySync Sony'den açılır tavana, hani amiyane tabiriyle full+full kaç para eder sizce?

28.000$, taksitli olursa 2700 peşin kalanı 72 ay yada 400 taksitle....

Buyur buradan yak!

YUH!

Son söz: Fakir ve az gelişmiş bir ülkede yaşamanın acısını en çok birilerinin zengin olmasını sağlamak için pahalı mal almak zorunda kalınca yaşıyorum.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Artık Bu Focus'u Almak Hayal Değil ! (Donanım Arttı) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.