Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Artık Bu Focus'u Almak Hayal Değil ! (Donanım Arttı)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Oh gösterge ekranı da büyümüş yaşasın,sonunda focus 3 tam focus 3 olmuş....Artık kimse fiesta görüntülü orta konsol cart curt diyemez...Şu Sony ayrı satılsa da onu da taktırtsak artık...Başkaca da bir eksiğim kalmayacak böylece....Bende zaten geniş ekran var ,Sony de oldu mu tamamdır....Ne zaman gelir ki acaba?

NOT : Yakup ben 2.fotoyu göremediğim için o soruyu sormuştum,lütfen yazdığın mesajlara dikkat et,embesil değiliz herhalde,görmüş olsak o soruyu sormazdık dimi....Döverim bak.... :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Valla en az 3-4 bin tl isterler sonyli çerçeve ekranın orjinaline...Artık pusuya yattık bekliyoruz sonyli kazalı focus 3 hurdacılara düşer düşmez direkt ostimdeyim :))) Ya bu arada Titanyum X paketi alıyorsanız Tekno Paketi,Tekno paketi alıyorsanız Titanyum x paketi alamıyormuşssunuz..Ne saçma bir durum..Bırakın isteyen varsa hepsini alsın kardeşim ....Ayrıca henüz ankarada tekno paketli focus 3 satışı olmamış....Galiba tekno paketi pek hazetmedi Türk Müşteriler ....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben gördüm aracı kimin aldığını bilmiyorum, tanımıyorum..

Kim dedi bunu anlamadım, hangi bayi dediyse üflemiş. öyle birşey yok. Kimse demedi bunu en azından bana demediler o kadar muhabbeti geçti.

Yakup bak siteye orada da görülüyor,Titanyum x ile Tekno Paketi birlikte alamıyorsun...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup bak siteye orada da görülüyor,Titanyum x ile Tekno Paketi birlikte alamıyorsun...

Ben onu baştan beri dedim, hatalı o diye. Bunu ilk kez görmüyorsun hep hata dolu orası.

Ülkemizde full araç var diyorum, satıldı diyorum daha ne diyim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hani ötv artmıştı :) onun üzerine bin lira daha ekle ama bunları fiyat başlığında detaylı bulabilirsin cihan.

Dogru abi otv olayi vardi cabuk unuttan milletiz vesselam bende unuttum :D . Ordan detayli incelerim konuyu dagittim pardon. :aman:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • Yakup Ç. A., başlığı Artık Bu Focus'u Almak Hayal Değil ! (Donanım Arttı) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.