Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 spoiler nerden bulabilirim?

Ali H.

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

foto-3-3217759578615469077.JPG

Almanya gibi hız sınırlaması olmayan otoyollarımız olmadığı ve 120 km/h'nın altında işlevsel hiçbir faydası olmayacağı düşünülürse göstermelik bir tasarım unsuruna çok para yatırmayı düşünmem.

O fiyata bir takım yay alıp takarım en azından yol tutuşumu birazcık düzeltirim (tabii onu da denemek lazım, amortisör değişmeden ne kadar etkili olur, yay dinamikleri ne kadar uyumlu falan...)

Hocam mesela arabadaki birçok sistem lüks bence sizin tabirinizle göstermelik tabi genel konuşamam benim fikrim bunlar.Otomatik park mesela şuana kadar keşke otomatik park olsaymış dememdim ama olsaydı çok büyük birşey kazanıp kaybetmiycektim, xeneon far mesela öyle yada tork kontrol vs vs Aracı düzgün kullanan birisi için bunlar pek önem taşımaz lüks veya göstermeliktir.Başka bi pencereden bakarsakta arabanın kendisi lüks :) Ben spoyler ve jantları aracıma taktırdığımda büyük bir görsel zevk alıcam sadece bunun için.Uygulamada bana bi katkısı olmayacak sadece zevk :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

baştan sona spoiler konusunu okudum:).. hb için konuşuyorum, çok yakışıyor. bir de beyaz görebilseydik:)).. ben de yarın kahramanmaraş servise soracağım bakalım ne diyecekler..

benim asıl merak ettiğim.. değişim olursa, yapıştırma mı olacak, yoksa delicekler mi kaportanın biryerlerini:)).. bunu bilen varsa sevinirim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

baştan sona spoiler konusunu okudum:).. hb için konuşuyorum, çok yakışıyor. bir de beyaz görebilseydik:)).. ben de yarın kahramanmaraş servise soracağım bakalım ne diyecekler..

benim asıl merak ettiğim.. değişim olursa, yapıştırma mı olacak, yoksa delicekler mi kaportanın biryerlerini:)).. bunu bilen varsa sevinirim..

Buyrun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

beyaz da nasıl duruyor diye sormuştunuz sanırım.Çıkan parçanın olduğu yere aynı deliklere takılıyor.Bi yer delinmiyor. ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Spoileri aldım ancak orjinal mi diye yine sizlere sormak istiyorum?made in uk yazı ve üzerinde seri numarası mevcut.Stop yeri ve vidaları çıkmadı,herhalde üzerinden çıkanları takmam gerekiyor.Daha önce takmış olanların veya bilgisi olanların yardımını bekliyorum.

post-1613-0-47958800-1337350503_thumb.jp

post-1613-0-29413700-1337350516_thumb.jp

post-1613-0-94342800-1337350517_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.