Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 İnceleme..Sedan Titanium X

ALPER

Önerilen Mesajlar

Ben 2012 de başlayacak dediğim de satışlar :claps: saldırıyordunuz :claps:

Araç global üretimde..daha çok sıra beklenir..Focus Boş araba değil yıllardır avrupa da en çok satan 2. araç oldu..bunları unutuyoruz bazen :claps: bize tabi geç gelecek :smiley2k:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben 2012 de başlayacak dediğim de satışlar :claps: saldırıyordunuz :claps:

Araç global üretimde..daha çok sıra beklenir..Focus Boş araba değil yıllardır avrupa da en çok satan 2. araç oldu..bunları unutuyoruz bazen :claps: bize tabi geç gelecek :smiley2k:

Valla sordum,Mayıs 10 dan itibaren sipariş alacağız dediler bana,ağustosa kadar oturur satışlar zaten...Ben Focus3 ün donanımsal eksikliklerini eleştiriyorum,teknik yapısını diil...Ama yine de artık alacağım Focus 3 ü Ağustostan sonra,ne yapalım,Türk Focusçunun kaderi de bu demekki...Kaderciyim diyor ya bazıları,yapacak bişii yok sanırsam... :claps:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araba kirala 3 ay daha :smiley2k:

Pederin emektar Clio Symbolüyle idare ediyorum şu anda zaten...3 ay-4ay sonra almam lazım Focus 3'ü...Daha fazla da beklemem...Çok istiyorum Focus 3 ü...Artık sony'i de sonradan taktırırım..My Touch olmasa da olur zaten...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sony takılır hoparlörler değişir onda sorun yok..

Touch olur mu bilemem ama ona uygun dokunmatik üreten firmalar olacaktır. :P

Sony de 8 hoparlör var ama.Arka kapıdaki üstteki küçük hoparlör yeri yok onu nasıl yaparız?Arka kapı içlerimi değişecek?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen şeker kırmızı ya da beyaz al rocker..

Niye ki???Şeker Kırmızı harika gerçekten,ama çok iddialı ,fiyat farkı var,Kasko rakamı daha yüksek...Beyazda ambulans gibi,bi de Allah korusun kaza falan olsa,değişen parçasının rengi eski renkli diğer yerlerle tutmuyor beyaz arabada,çok belli oluyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Niye ki???Şeker Kırmızı harika gerçekten,ama çok iddialı ,fiyat farkı var,Kasko rakamı daha yüksek...Beyazda ambulans gibi,bi de Allah korusun kaza falan olsa,değişen parçasının rengi eski renkli diğer yerlerle tutmuyor beyaz arabada,çok belli oluyor...

Tüm kaportayı değişiriz :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.