Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Style Paket Kugaya Neler Eklenebilir ?

Yağızcan Kara

Önerilen Mesajlar

18.05.2017 - 15:09 tarihinde, Murat Kavuk yazdı:

Titanyum alıyorum, multimedyayı değiştirmem. Orjinal naviyi aktif etmek lazım yalnız, onun da çalışmaları devam ediyor arka planda :D 

İyi günler Murat bey bende sizinle aynı donanım kuga siparişini verdim hepimiz için hayırlısı olsun Allah kaza bela vermesin inşallah sizden bir ricam bizim titanium paketteki 18 inç piston tipi jantı ben değiştirip yine aynı büyüklükte başka bir jant almayı düşünüyorum piyasadan fiyat bakmak ve araça uygunluk için tam jant ölçülerini bulamadım kataloglarda siz biliyorsanız rica edebilirmiyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Can Çelenk yazdı:

İyi günler Murat bey bende sizinle aynı donanım kuga siparişini verdim hepimiz için hayırlısı olsun Allah kaza bela vermesin inşallah sizden bir ricam bizim titanium paketteki 18 inç piston tipi jantı ben değiştirip yine aynı büyüklükte başka bir jant almayı düşünüyorum piyasadan fiyat bakmak ve araça uygunluk için tam jant ölçülerini bulamadım kataloglarda siz biliyorsanız rica edebilirmiyim.

Öncelikle buraya bakmanızı öneririm: 7,5 x 18" (genişlik x çap), ofset 52,5

http://www.fordaksesuar.com/kuga/2016/alüminyum-alaşım-jantlar/alüminyum-alaşım-jantlar?intcmp=other:acc:pdp:prod-list-view::select-product-group

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22.05.2017 - 22:53 tarihinde, Osman Türkol yazdı:

evet aynen bir ara aytozu der gibi olduk son anda bugün m.gri dedik iyi demişiz en çok bu renk tercih ediliyor

Ooo süper Kuga'lar artıyor ?

Hayırlı olsun o zaman ?

43 dakika önce, Can Çelenk yazdı:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Can Çelenk yazdı:

Hayırlı olsun. Arkadaşlar ölçüleri vermiş. Açıkcası ben de bu konuda kararsız kaldım. Bazen ne güzel jant diyorum, bazen de ne çirkin diyorum :) Araç gelsin de bir daha değerlendireceğiz. 

Resimde "2066451" no.lu janta da sulandığımı belirtmeliyim :)

jant2.jpg

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Hiç haberimiz de yok :D Hadi hayırlı olsun :) 

Herşey iki günde oldu bitti ben bile daha nasıl bu hız diye kendime şaşıyom bayi beni kuga sahibi yapmak için elinden geleni yaptı öyle diyeyim

Osman Türkol tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Turhan Onat yazdı:

19'' janta geçildiğine araç dinamikleri ne olur bilmiyorum ama aynı bölgede başka bir Kuga araçta 2056753 jant takılı.

Aracı çok heybetli gösteriyor, gerçekten. 

O da güzel. Opsiyon olarak onu verselerdi düşünebilirdim hatta. Ama 2055640'ı opsiyon yapmış otosan. Onu da ben sevmedim. 

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.