Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cep Telefonu Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

Sizin benim için öyle fakat,ben esnafim aslında telefonum kendi ihtiyacımı karşılıyor dışarıdan insanlarımızın bakış açısı farklı,müşterilerim geyik yapıyor :-) telefonumu değiştirmememı pintilikle iliskilendiriyorlar.

Allah yardımcın Olsun ne diyim :)

Manisa da ne iş yapıyorsun? Manisa kebap'çım var dersen hemen gelirim  :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@,abi bir sorum olacak; anneniz bu telefondan nasıl haberdar olmuş da  almak için ısrar ediyor?

dark markasını media player'lardan biliyoruz, onların da kalitesi malum.. telefonu düşündürtür açıkçası.. aynı fiyata discovery filan alın bari..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Annem tutturmuş 6 inch Dark P60 alacakmış.  Bilen var mı  bunu

Önerilecek bir şey değildir herhalde. Bir de 6inç anne kullanımı için biraz büyük tablet neredeyse :)

Moto G önerilebilir bu fiyat sınıfında. Veya Lumia'lar bence ucuz Android'lerden daha dertsiz.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla gözüm görmüyor diye bahane ediyor ama muhtemelen birilerinde görüp heves etmiştir :) 

300 doları varmış o da 650 TL falan ediyor :) Bütçe 650 TL tam da Dark P60 parası tesadüfen.. 

Benim eski 3.2 inch wildfire ı verdim. Onu istemiyor. Küçükmüş o 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Allah yardımcın Olsun ne diyim :)

Manisa da ne iş yapıyorsun? Manisa kebap'çım var dersen hemen gelirim  :kıhkıh:

Soma'da esnaf lokanta var sabah çorba öğlen zeytin yağlı ev yemekleri yinede beklerim.

Annem tutturmuş 6 inch Dark P60 alacakmış. 

Bilen var mı  bunu? 

http://www.hizlial.com/dark-evo-p60-qhd-6-quad-core-cift-sim-kart-8-gb-beyaz/10344596

Benim böyle bir telefondan haberim yok valide hanım bayan ilgili teknolojiye maşallah
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam g2 yada s4 diyete düşündüm.

Note serisi karizmatik g serisinde güncel geldi.

G2 nin kasa zayıf duruyor kalite hissi az yoksa donanımsal olarak en güzel lg g serisi

G2 ye göz bebeğiniz gibi bakıcaksanız alın karşılığını fazlasıyla verir ama hor kullanıcaksanız ömrü ne kadar olur bilemem :) Kullanıyorum oradan biliyorum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben en kısa 3 yıl kullanırım telefonlarımı marka model farketmeden.

Lg markası iyi telefon üretiyor farkındayım

G2 zaten görüntü olarak zayıf G3, m8 gibi alüminyum kasa olsa yine şık olacak,plastik olduğu her halinden belli.böyle giderse ayfon da alacağız soluğu :-)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

1000 lira altına akıcı,şarjı en azından 1 günü rahat çıkaran SD kart destekli bir telefon tavsiye eder misiniz?

Benim aklımda iki seçenek var; 

1- Xiomi Mi4 (sıkıntısı SD kart desteği yok,çok bilinen bir marka değil)

2- HTC 820 (Övende çok sövende tam nedir ne değildir çözemedim) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1000 lira altına akıcı,şarjı en azından 1 günü rahat çıkaran SD kart destekli bir telefon tavsiye eder misiniz?

Benim aklımda iki seçenek var; 

1- Xiomi Mi4 (sıkıntısı SD kart desteği yok,çok bilinen bir marka değil)

2- HTC 820 (Övende çok sövende tam nedir ne değildir çözemedim) 

Sd kart demeseydin 3310 diyecektim ama olmadi.. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.