Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cep Telefonu Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

Yani Alperenim şunu mu anlıyoruz, gençler yaşlılardan daha iyi he mii?[emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]

Teknoloji için doğrudur abim  :)

Nedense G3 karizmatik gelmiyor.test videolar da daha hızlı diyorlar. görselliği zayıf

Sony nin modelleri görsel olarak da güzel

Zevk meselesi elbette...

Sony'nin Z serisi benim de başta gönlümü çelmişti ama o kapkara, küt köşeli tasarımı bana inanılmaz kaba geldiğinden vazgeçmiştim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haftasonu asus zenfone diye birşey gördüm; bir arkadaş almış. Hoşuma gitti baya 699TL ye almış donanımına bakınca baya iyi geldi.

Ben de incelemiştim bir ara... Ama Asus'un daha önce bir cep telefonunu kullanmıştım. (Garmin-Asus A10).. Cep telefonu konusunda iğrenç bir servise sahipler.. bir daha yüzüne bakmam..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nedense G3 karizmatik gelmiyor

ama prestij yok.

Telefonda ne gibi bir prestij ve karizma arıyorsunuz? anladığım kadarıyla masaya koyduğunuzda ilgi telefonunuzda toplansın gibi bir beklentiniz var..

O zaman Samsung'dan şaşmayın.. Ama çakması da dahil olmak üzere herkesin elinde görmeye de alışık olun derim..  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telefon bu yahu; yüksek lisans yada doktora diploması değil.

Sizin benim için öyle fakat,ben esnafim aslında telefonum kendi ihtiyacımı karşılıyor dışarıdan insanlarımızın bakış açısı farklı,müşterilerim geyik yapıyor :-) telefonumu değiştirmememı pintilikle iliskilendiriyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.