Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cep Telefonu Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

teşekürler...Enginim...eşimde xpreia U aldık çok şık ledli ışıklı görüntüsü gösterimi ve diğer özellikleri harika dedi bende kullandığımda iyi geldi bana...kamerası 5 mpx olması kötü sadece..usub gibi 4.00 gb alanı kullanabiliyorsun direkt tak-çıkar anlamında ara kablosunu dahili hoparlörü iyi ..kulakllıkları ve ses kalitesi çok iyi yani...htc almam ben bunu alırım sabun kalıplı şeylerden nefret ediyorum nedense...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekürler...Enginim...eşimde xpreia U aldık çok şık ledli ışıklı görüntüsü gösterimi ve diğer özellikleri harika dedi bende kullandığımda iyi geldi bana...kamerası 5 mpx olması kötü sadece..usub gibi 4.00 gb alanı kullanabiliyorsun direkt tak-çıkar anlamında ara kablosunu dahili hoparlörü iyi ..kulakllıkları ve ses kalitesi çok iyi yani...htc almam ben bunu alırım sabun kalıplı şeylerden nefret ediyorum nedense...

Bu xperia T 4,5inç ve fakat bilgin olsun. Sony'nin amiral gemisi .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

An itibariyle g3 kullanıyorum, çok memnunum.. Z2'yi bilemiyorum ama Z serisinin tasarımını oldum olası kütük bulurum..

Ama Xiaomi'yi bekle derim ben.. fiyatı uygun olur büyük ihtimalle..

Bizim dışticaretci hong kong da şuan; G3 550USD, Z2 666USD, Mi4 420USD hepside 16'lık İphone 5S 16 lık 750usd 64lük 800usd 4S 64 lük 300usd

Z serisinin tasarımı konusunda haklısın ama Z2 biraz daha iyi diğerlerine göre ama G3 bence şuan en şık tasarıma sahip akıllı telefon : :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim dışticaretci hong kong da şuan; G3 550USD, Z2 666USD, Mi4 420USD hepside 16'lık İphone 5S 16 lık 750usd 64lük 800usd 4S 64 lük 300usd

Z serisinin tasarımı konusunda haklısın ama Z2 biraz daha iyi diğerlerine göre ama G3 bence şuan en şık tasarıma sahip akıllı telefon : :)

G3 dışında birşey istiyorsan ya Mi4 yada HTC One M8'e bak derim.. Tercih meselesi tabi ama Z serisini bir türlü sevemedim ben.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Özellikle dot view kııfı çok eğlenceli.
bunu görmemiştim daha önce.. hakikaten çok güzelmiş..

kılıf demişken, Türkiye'ye gönderiyor mu bilmiyorum ama gönderilen yerlerde tanıdığı olanlar, şu siteye bir baksın derim, harika tasarım kapaklar var..

http://www.goheadcase.com/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

G3 dışında birşey istiyorsan ya Mi4 yada HTC One M8'e bak derim.. Tercih meselesi tabi ama Z serisini bir türlü sevemedim ben..

Bu üçünden biri özellikle de G3 ile Z2 ağır basıyor. Keza Mi4 tamamen kapalı kutu ve ne olacağı belli değil, sene sonunda ülkede satışı başlayacakmış sanırım. G3 tasarım olarak öne çıkıyor, Z2 ise ses, foto çekim ve genel kalite olarak daha iyiymiş gibi geliyor. Ama ikisini de kullanmadım tabi, alırsam eğer sene sonuna kadar kullanıcam seversem kullanmaya devam ederim yoksa iphone 6 ya geçerim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bunu görmemiştim daha önce.. hakikaten çok güzelmiş..

kılıf demişken, Türkiye'ye gönderiyor mu bilmiyorum ama gönderilen yerlerde tanıdığı olanlar, şu siteye bir baksın derim, harika tasarım kapaklar var..

http://www.goheadcase.com/

tetded kılıflar da en beğenilenlerden 

http://www.tetded.com/home/en/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geçen ay o kadar netten araştırmama rağmen, bu Nokia hep ucuz ve pahalı tel üretiyor, 7-8 serisi ara modeller ne zaman çıkacak dedim.. bir bilgiye ulaşamadım ama bugün tesadüfen 3 yeni modelin çıkacağını öğrendim. geçen tanıtmışlar..

530-735-830 serileri..(tabi bu arada xperia zr almıştım, şimdi zr güzel ve benim için ideal telefon ama 735 çıktıktan sonra sorunsuz bir telefon olursa üzülürüm lumia almadığıma)

özellikle 735 i çok beğendim.. orta segment olan 7-8 serilerine bile qi şarj ı standart olarak koymuşlar. pil gücü ve süreleri oldukça iyileşmiş bir önceki 7 ve hele 8 serisine göre..7 serisinde 5 mp ön kamera var, 8 serisie püre view kamerasını 10 mp olarak eklemiş.

bu iki telefonun en eksik yanı 6 serisine koyduğu 1.2 x4 işlemci kullanması, 930 da ise 2.2 x4 var..  1.4 ve 1.7 konabilirdi. sanırım 630 da olduğu gibi rekabetçi bir fiyatla çıkacaklar piyasaya, düşük işlemci ile..

http://www.nokia.com/tr-tr/urunler/lumia/

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geçen ay o kadar netten araştırmama rağmen, bu Nokia hep ucuz ve pahalı tel üretiyor, 7-8 serisi ara modeller ne zaman çıkacak dedim.. bir bilgiye ulaşamadım ama bugün tesadüfen 3 yeni modelin çıkacağını öğrendim. geçen tanıtmışlar..

530-735-830 serileri..(tabi bu arada xperia zr almıştım, şimdi zr güzel ve benim için ideal telefon ama 735 çıktıktan sonra sorunsuz bir telefon olursa üzülürüm lumia almadığıma)

özellikle 735 i çok beğendim.. orta segment olan 7-8 serilerine bile qi şarj ı standart olarak koymuşlar. pil gücü ve süreleri oldukça iyileşmiş bir önceki 7 ve hele 8 serisine göre..7 serisinde 5 mp ön kamera var, 8 serisie püre view kamerasını 10 mp olarak eklemiş.

bu iki telefonun en eksik yanı 6 serisine koyduğu 1.2 x4 işlemci kullanması, 930 da ise 2.2 x4 var..  1.4 ve 1.7 konabilirdi. sanırım 630 da olduğu gibi rekabetçi bir fiyatla çıkacaklar piyasaya, düşük işlemci ile..

http://www.nokia.com/tr-tr/urunler/lumia/

Hanıma lumia 520 mi 620 mi öyle birşey almıştık 6 ay kullanamadı pek sevmedi, benim iphone 5i aldı elimden ben 5S alınca :D menüsü ve arayüzü çok basit ve sade, androidden stabil çalışıyor ama whatsapp ile anlaşmasını iptal ettiler ayrıca 6 aydır satılmayı bekliyor alan yok :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Tarih yaklaştıkça kararsızlığım arttı, önceleri iphone 6 derken şimdi 6plus' a niyetlenmeye başladım lakin yeni note 4'üde övenler fazlasıyla var. Bu yüzden test ve tecrübe etmişlerden tavsiye istiyorum.

Kamera ve hız baş kriterlerim diyebilirim. Bu yüzden bu 3 cihazdan hangisini yurt dışından getirtmek mantıklı tavsiye istiyorum, şimdiden teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.