Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cep Telefonu Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

Dediğin telefonları deneyimlemedim ama sevmesem de samsungu büyük sınıfta note serisi lider bence rakipsiz gerçi Apple o sınıfı da ele geçirir. Büyük ekranları telefonları seviyorsun herhalde ben bi kaç gündür lenovo vibe z k910 kullanıyorum yurt dışından getirme imkanın var kesinlikle tavsiye ederim bi bak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tarih yaklaştıkça kararsızlığım arttı, önceleri iphone 6 derken şimdi 6plus' a niyetlenmeye başladım lakin yeni note 4'üde övenler fazlasıyla var. Bu yüzden test ve tecrübe etmişlerden tavsiye istiyorum.

Kamera ve hız baş kriterlerim diyebilirim. Bu yüzden bu 3 cihazdan hangisini yurt dışından getirtmek mantıklı tavsiye istiyorum, şimdiden teşekkürler :)

Dün note 3 aldı arkadaşım, onunla birebir test yaptık kamerasını; bence çöpe atmalıydı o derecede arada fark var. Videoları sildi hemen ş.siz :D yoksa ikili video yayınlayacaktım :zha:

Note 4 tabiki 3'den iyi olacaktır bu konuda,bilemiyorum tabii ki bakmadan.

Bunlar ayrı özelliklere sahip cihazlar hep söylenir, senin ne yapacağına bağlı biraz. Oyuncaklarla uğraşmak istemiyorsan iphone al, plus alırsan şarj konusunda kafan rahat olur, gelmiş geçmiş en iyi lcd ekrana bakarsın ve video çekimlerin muazzam olur. 6 alırsan şarj için ağlayabilirsin ekranda biraz demode kalır.

Ben şuan çok memnunum, 6 plus tavsiye ettiğim kişiler de öyle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dediğin telefonları deneyimlemedim ama sevmesem de samsungu büyük sınıfta note serisi lider bence rakipsiz gerçi Apple o sınıfı da ele geçirir. Büyük ekranları telefonları seviyorsun herhalde ben bi kaç gündür lenovo vibe z k910 kullanıyorum yurt dışından getirme imkanın var kesinlikle tavsiye ederim bi bak.

Lenovo'dan marka olarak memnunum laptop'um sayesinde fakat bu tarz markaların telefonlarına pek sıcak bakamıyorum nedense,belkide marka algısı var birazda. İlerde güncellemelerde sıkıntı v.s yaşanırsa çokta memnun kalmam sanırım.Ayrıca ileride satmayı düşünürsem maddi açıdan dişe dokunur bir değeri kalır mı onuda düşünmek gerek. Yinede teşekkür ederim,belkide ön yargıları kırmakta yarar vardır.

Dün note 3 aldı arkadaşım, onunla birebir test yaptık kamerasını; bence çöpe atmalıydı o derecede arada fark var. Videoları sildi hemen ş.siz :D yoksa ikili video yayınlayacaktım :zha:

Note 4 tabiki 3'den iyi olacaktır bu konuda bilemiyorum bakmadan.

Bunlar ayrı özelliklere sahip cihazlar hep söylenir, senin ne yapacağına bağlı biraz.

Oyuncaklarla uğraşmak istemiyorsan iphone al, plus alırsan şarj konusunda kafan rahat olur, gelmiş geçmiş en iyi lcd ekrana bakarsın ve video çekimlerin muazzam olur. 6 alırsan şarj için ağlayabilirsin ekranda biraz demode kalır.

Ben şuan çok memnunum, 6 plus tavsiye ettiğim kişiler de öyle.

Valla Note4'ten o kadar övgü ile bahsediliyor ki arada kalmamak mümkün değil,öyle iyi böyle iyi derken Samsung'tan bir kere ağzı yanmış biri olarak tekrar döner miyim ondanda emin değilim. Daha inceleme fırsatım olmadı note4'ü fakat yorumlar hep olumlu yönde ama plus bir tık daha ağır basıyor ondan eminim.

Öyle o uygulama senin bu uygulama benim takılan biri değilim,2-3 hakkıyla çalışan uygulamam olsun kafa dağıtmalık 1-2 oyun bana yetiyorda artar bile. Dediğim gibi akıcı ve kamera olarak iyi bir cihaz olması daha önemli,ekran olarak plus'ı çok beğendim fakat boyut olarak ideal mi yoksa günlük kullanımda büyük mü tam anlamış değilim,mağazadaki incelemeden bu kadar oluyor :)  Birde şu var tabi ,iphone daha önce kullanmadım fakat çevremde kullanan herkes şarjından şikayetçi acaba o gruba dahil olur muyum korkusuyla plus'a kaydı tercihim 6'dan. Eğer 1 günü rahat geçiyorsa benim için kafi tabi 3g v.s kullanırken.. Özellikle 2g'de takılıyoruz 3g nerdeee sözlerinden sonra.

Gönlüm plus'tan yana ama aklım eski android'çi olarak note4'ten yana,daha fazla ram daha fazla güç daha fazla hız diyerekten yanlış bir tabir belki ama androidçi düşüncesi işte kolay kolay kırılmıyor.  :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şarj konusunda sıkıntın olmaz, bunu rahatlıkla diyebilirim. Telefon uzun; fakat çok geniş değil haliyle aman aman zorlanmıyorsun kullanırken ama bir 4.7 değil tabiki kaldıki 5.x olunca hepsinde aynı dert var o yüzden boyut sorun değil senin seçeneklerinde. 

Ne alırsan al, şimdiden hayırlı olsun. Ben samsung'u beğenen biri değilim; HTC bana daha yakın geliyor ve bazı fiyat performans android'leri.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şarj konusunda sıkıntın olmaz, bunu rahatlıkla diyebilirim. Telefon uzun; fakat çok geniş değil haliyle aman aman zorlanmıyorsun kullanırken ama bir 4.7 değil tabiki kaldıki 5.x olunca hepsinde aynı dert var o yüzden boyut sorun değil senin seçeneklerinde. 

Ne alırsan al, şimdiden hayırlı olsun. Ben samsung'u beğenen biri değilim; HTC bana daha yakın geliyor ve bazı fiyat performans android'leri.

Boyut zaten 6'mı 6+'mı seçiminde, gerçi 6'nın çok cazibeside kalmadı pili düşününce ama neyse :)

HTC m8'de kameradan kaybediyor yoksa çoktan almış bile olabilirdim. Neyse yorumların için çok teşekkürler,direk kullanıcıdan fikir almak daha güzel oldu,kafamda bazı şeyler oturdu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teknik anlamda çok doyurucu bir yanıt veremem; ancak bendeki de dahil çevremde bildiğim ne kadar android işlemcili telefon varsa( özellikle sony ve samsung) hepsinde stabilite sorunu var. Yani  her geçen yıl telefonun performansında düşüşler söz konusu. Bende sony var. Arada donmalardan, bazen yeniden başlatılmayı gerektirmesinden(kullanım kılavuzu her gün öneriyor),  kasılmalardan ve ilginç hatalardan şikayetçiyim. Büyük konuşmuş olmayayım ama bundan sonra i phone dışında bir telefon almayacağım.

Ramazan Çakır tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

I iphone da her ios güncellemesinde yavaşlıyor.androidden daha stabil çalıştığı kesin.

aslında g3 ile note 3 arasında kaldım.note 3 daha karizmatik geldi

Bir tanıdığım o yüzden hiç güncelleme yapmamış i phone 4 e :)   Bu arada stabilite nin yanı sıra kullanıcıları i phone nun ikinci el değerinin de yüksek olduğunu söylüyor. Elden çıkarmak yenilemek falan da kolaymış. araba işine döndü bu telefon olayı:) Note III, amca oğlu kullanıyor. Öve öve bitiremiyor: Çok memnun. Biraz büyüklüğü problem. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu anki fiyat listesine bakıldığında, bence1200-1300 liradan daha pahalı telefonların pek de bir getirisi yok. Büyük ekran ise note 3 neo; küçük isteniyorsa s5 mini gayet güzel alternatifler.

Teknik anlamda çok doyurucu bir yanıt veremem; ancak bendeki de dahil çevremde bildiğim ne kadar android işlemcili telefon varsa( özellikle sony ve samsung) hepsinde stabilite sorunu var. Yani  her geçen yıl telefonun performansında düşüşler söz konusu. Bende sony var. Arada donmalardan, bazen yeniden başlatılmayı gerektirmesinden(kullanım kılavuzu her gün öneriyor),  kasılmalardan ve ilginç hatalardan şikayetçiyim. Büyük konuşmuş olmayayım ama bundan sonra i phone dışında bir telefon almayacağım.

Bende de sony var, hiç sorun yaşamadım. Ama sd card'a uygulama atmaması artık canımı sıkmaya başladı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.