Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cep Telefonu Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

Aldığınızı kast etmiştim. Desire X de öyle ama.

Daha önce de yazdım HTCde işler iyi gitmiyor. Desire C yeni bir cihaz temmuz gibi çıktı 750-800 gibi 2-3 ayda bu fiyatlara inmesi HTCnin bocaladığının göstergesi..Zaten dediğim gibi giriş seviye çıkarmayacaklar deniyor. Bizim hatunun yoğun kullanımı olmayacağı için giriş seviye yeterli ona ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha önce de yazdım HTCde işler iyi gitmiyor. Desire C yeni bir cihaz temmuz gibi çıktı 750-800 gibi 2-3 ayda bu fiyatlara inmesi HTCnin bocaladığının göstergesi..Zaten dediğim gibi giriş seviye çıkarmayacaklar deniyor. Bizim hatunun yoğun kullanımı olmayacağı için giriş seviye yeterli ona ..

Evet ceo'ları giriş seviyesi yapmayacağız demişti. Ama zaman gösterecek nereye gittiklerini. Giriş seviyesi satış sayısı çok olduğundan para kazandırıyordur firmalara. Kaliteyi düşürmemek için ucuz giriş seviyesi yapmayacağız demişlerdi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha önce söz verdiğim unboxing videosunu çekemedim zaten evdeki modem mevta olmuş internet olmadığından yükleyemezdim.

Desire C (3.5 " , HVGA, ICS, sense 4.0 ) )eski wildfire (3.2 ", qVGA froyo, sense 3.0) ile karşılaştırıldığında:

+ ları:

- çok çok daha hızlı

- çok çok daha stabil

- çok çok çok daha iyi batarya süresine sahip.

- leri:

- artık kullanım kitapçığı bile koymamışlar herşey internet ve bana göster ile

- elde bıraktığı his çok az daha kalitesiz gibi

- beats audio olmasına karşın kulaklığı çok aşırı dandik

- LED bildirim ışığı olmaması çok çok kötü

- 4 GB hafıza var dendiği için kart almadım ama 0.96 GB boş yer var..Sense 4 ve ICS 3 GB yer tutar mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İthalatçı (İstanbul firmaları) garantili Sony Ericsson ARC S tavsiye edebilirim. Çok iyi ses ve kamera özellikleri var ve ekran da hiç öyle 750 tl lik telefonlar gibi değil, zaten 1300 tl lerden düştü bu fiyata... Çok tutmuyor ama çok iyi telefon..

Eksi yönleri; her akıllı telefon gibi kibar kullanmak lazım yoksa kolay yıpranıyor bir de RAM diğerlerine göre düşük ama 4.0.3'de sorun yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Htc desire HD nasıl ben ondan düşünüyorum ekranı falan gayet büyük max 1000 tl ayırabilirim telefon için önerir misiniz :)

O ebadda bir şey arıyorsan öneririm.

Ben hala Desire S kullanıyorum, özellikleri yakın, aynı işlemci ve grafik ünitesi var.

Hızlı ve kasmadan çalışan bir cihaz.

HD'nin artıları (S'e kıyasla)

8 MP kamera, 1,5 GB ROM, çözünürlüğü aynı ama daha büyük ekran

Eksileri:

Pil ömrü

Android V4.X'e yükseltilemiyor

Daha ağır

Sonuçta hala iş görür...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Htc desire HD nasıl ben ondan düşünüyorum ekranı falan gayet büyük max 1000 tl ayırabilirim telefon için önerir misiniz :)

İyi telefondu, Cem bey özetlemiş. Sifirini bulamazsin. İkinci elide o kadar para etmez. Bence elindeki parayla yeni çıkan son sürüm Android versiyona sahip bir cihaz al. Desire HD sahipler güncelleme gelmediği için oldukça kızgın. Yeni gelecek Desire x veya Sensation Xe düşünebilirsin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Engin abi, Cem abi ikinize de teşekkür ederim gayet açıklayıcı olmuş. Bir de sony ericsson arc s modeli var samsung s2 de olabilir başka önerileriniz var mı ? :)

Konu açıp kirlilik yaratmak istemiyorum burdan sordum kusura bakmayın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.