Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cep Telefonu Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

Bende ajandamı sağlıklı tutabileceğim dokunmatiği benim odun gibi parmaklarıma ramen iyi çalışan, office programlarını çalıştırabilen navigasyonu da olan bir tel. bakıyorum.

Samsung galaxy S fena gelmedi bana.

Önerileriniz?

İphone, HTC yada Sony xperia arc. Bütçe ve beğenine gÖre bu üçüne bak derim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

HTC'ler de çok sağlam ve stabil telefonlar. tavsiye olunur. HTC ve SonyEricsson kendi arayüzlerini geliştirmiş firmalar. android'in klasik arayüzüne ek yapıyorlar. HTC'ninki Sense arayüzü. SE ise Timescape arayüzünü geliştirmiş. telefonlarına güvenilir firmalardır. ajanda kayıtları ise tamamen indireceğiniz programlarla alakalı. telefonların kendi ajandaları çok klasik. ama android market'te çok güzel, gelişmiş ajanda programları var, ücretsiz indirebiliyorsunuz.

Yusuf hocam, arc'larda fabrikasyon hatası şarj bölümünde kasa çatlama problemi var. garantiden başvurulduğu anda değiştiriyorlar yenisiyle ama sonuçta bir prosedür. bir de ekranı fazlaca büyük, ele oturmada problemli. tek elle kullanmak çok zor. gerçi sırf arc için değil, 3.7'' üzeri tüm telefonlar için geçerli bu. ama 4'' ve üzeri bir telefon aranıyorsa yine de güzel bir seçenek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

New intelligent Phone

Samsung Galaxy S 16GB

104_3382.jpg

104_3384.jpg

104_3383.jpg

104_3385.jpg

Telefon macerası 1 hafta önce sona erdi diyordum ki ilk günde telefon HardBrick oldu. :kıhkıh: Garanti garanti koştur derken Cuma akşamı dahili hafızası 8'den 16GB'a çıkarılmış şekilde aldım. :D Telefondan çok memnunum. Tek memnun olmadığım tarafı ram'i. 340 mb biraz az kalıyor. Telefona çok yüklendiğinizde telefon acayip şekilde ağırlaşıyor. Keşke 512 olsaymış. :D

Bu da fotoğraf çekiminde aklıma geldi. :D Amma da çok telefon varmış evde.. :D Sağda şarja takılı olan benim eski emektar. :D

104_3386.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

hasan kardeşim ben tertemiz iphone 2g 16gb kullanıcısı olarak :

Windows Phone : HTC HD7 veya Mozart

Android : desire S

İos : iphone 3gs 16-32GB

Şahsen ben satarsam mozart düşünüyorum hem sade hem xenon flash var bende wp...

Ama gönlüm hiç sevmediğim marka samsung olmasına rağmen : Samsung Note den yana

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her açıdan kompakt ve ekran boyutundan taviz vererek taşıma avantajı sağlamayı seçenler için (ki boyutlarından ötürü Iphone kullanmayı beceremeyen biri olarak söylüyorum) kesinlikle şu cihazı tek geçerim... Gerçekten tam anlamıyla her açıdan kafa yorulmuş "mobil" bir cihaz yapmışlar...

http://www.vatanbilgisayar.com/Cep%20Telefonu/sony-ericsson-se_sk17i_wh-xperia-mini-pro-cep-telefonu-(beyaz)/productdetails.aspx?I_ID=58078

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

madem konu açılmış forumda kirlilik yapmadan devam edelim

iphone 2g cihazımı iyi bir fiyata sattım.Malum baya eskimişti sistem olarak facebook programını bile yüklenmiyordu.

Brütüm 0-450 TL dir.Telefona çok yok fazla para yatırma taraftarı değilim

1-2 gündür araştırıyorum telefon fiyatlarını aklıma bi kaç şey takıldı tavsiyenizi almak isterim

1. Samsung Chat 335 (qwerty klavye) : telefonla çok uğraşmam dersem bunu alabilirim 120 Lira 2. el temiz , kahverengi.

2. HTC Wildfire S beyaz : 350 Lira kutulu garantili ( garanti süresini bilmiyorum temiz cihaz)

3. Nokia e72 : Kahverengi 290 Lira 2. el temiz 11 ay garantili.

4. Blackberry 9300 Curve : Temiz 250 Lira.

ve Son olarak :

5. iphone çok cihaz var ve hemen satılıyor en az 3g 8 veya 16gb olmaksızın farketmez temiz cihaz arıyorum ama tam buldum derken satılıyor.

İphone 3g için 8-16 : 300-400 lira arası değişiyor..Fiyat veya cihaz önermeniz kafidir ^_^

3gs almak istediğimde ise 400-500 arası oynuyor tavsiyeniz varmıdır ? (Android hariç)

ebaydan 3gs almış olsak gümrükde sorun çıkarmı? Geldikden sonrada 100 lira kayıt parası tutar sanırım

:)

Emre V. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iPhone olacaksa minimum 3gs olmalıdır ki son sürüm ios 6 bile destekliyor çekingen olmasın bu konuda.

Yurt dışından alırsan kargo ile yani; gümrükte kesin kalır boşuna deneme bunu.evet 100 lira kayıt da ekstra gereklidir.

İPhone 3gs son dönemde konuşma paketleriyle çok uygun fiyata satılmaya başlandı ki net sıfır fiyatı 750 tl oldu..yani konuşma ücretlerinide bunlara katarsak min bir paket ile bu teli sıfır olarak bile alabilme şansın var.

2.elde tabi bulabilirsin...Diğerleri hakkkında bilgim yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

turkcell paketlerine baktımda bana uygun yok ki zaten vodafone kullanıcısıyım.. :)

Akakçe gibi sitelere baktığımızda minumu fiyat 799TL olarak gözüküyor aslında alınabilir fakat şuanki paramı x2 yapmam gerekli bunada gerek yok :)

Bazen şeytan diyorki : hiç strese girme al bi chat 335 , geri kalan parayada focusda bi 30cm bas 2400 amfi at bak keyfine :smiley2k: ama şeytan işte :kıhkıh:

iphone almayacaksan e72 al. İyi telefondur ama ne için nasıl kullandığında önemli.

Engin abi e72 ye soğuk bakıyorum , gende liste arasına koymuştum ama onun yerine e6-00 ya ne dersin?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.