Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cep Telefonu Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

Belli mi olur :D ti-vct'ye uygun tüp çıkmış

oooooooo..Alperen ikinci kroşeyi almış köşesinde havlu ile serinlemeye çalışıyor sayın seyirciler...beyaz şortuyla...yako ise hiç yorulmamış köşesinde ayfonuyla mesaj cekip duruyor...çok çekişmeli bir maç ama şimdilik macın LOSER i Alperen... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok güzel açıklamışınız sayın adminim bir aparkatla yere serdiniz yazık oldu... :)

bu arada Alperen kardeş telefon bölümünde arabanızla ilgili konunun ne işi var lütfen konuyu dağıtmayalm.....yoksa iletinizi uçurmak zorunda kalıcam...lütfen lütfen olmuyor ama lütfen....... :D

Tevfik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok güzel açıklamışınız sayın adminim bir aparkatla yere serdiniz yazık oldu... :)

bu arada Alperen kardeş telefon bölümünde arabanızla ilgili konunun ne işi var lütfen konuyu dağıtmayalm.....yoksa iletinizi uçurmak zorunda kalıcam...lütfen lütfen olmuyor ama lütfen....... :D

sayın abim benim size gönderdiğim kroşeleri ve direkleri ben bile dile getirmezken yakup'un ufak fiskeleri neden sizi bu kadar heyecanlandırıyor? elin fiskesiyle kavgaya girmeyiniz lütfen.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O göbeklemi Alperen kardeş...devamlı düşen şortunu tutmaktan başka yaptığın bişi yokki..oysakiiiiiiiii sayın adminim cigerkuzum sarmam..öylemi...bir cakıyor...uggghh diye..ses cıkarıtyor osmanlı tokadını...vala ne yigitler varmış...kurtdereli yako :)

abi hala el yumruğuyla kavgaya giriyosun.. el yumruğuyla kavgaya girilmez, etme, bu gittiğin yol yol değil... lütfen, kendine gel, haplarını iç, battaniyeni dizine ört, ajansı izlerken koltukta uyu, sen bunları düşünme, sana stres yaramaz lütfen...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hahaha espirilerinde pek bi sevimsiz...yazık ...sen tarih oldun olum..helvanı yidim az önce...sardalya...corba tahin helvası..hadi git karnını doyur balık yi sakaryada fosfos kalmamış sende... :kıhkıh:

canım abim afiyet olsun, yarasın da, sende unutkanlık filan da başlamış... yakubun yanına yancı olup beni mi tarih yaptın? yine sesli gülüyorum kusuruma bakma..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.