Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cep Telefonu Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

Konu biraz dağılmış ama ne yapalım. Olsun o kadar.. :) Telefonlara baktım büyük ihtimalle HTC Desire S alacağım. Adana'ya dönüp piyasaya çıktıktan sonra iyice kesinleşir artık. :kıhkıh:

ya kardeşim al sende şu telefonu artık... tevfik abi baya bildiğin kapak topluyor, üzülüyor, bişi olacak diye korkuyorum...

HTC Desire S iyidir... sıfır alacaksan bütçene biraz fazla değil mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya kardeşim al sende şu telefonu artık... tevfik abi baya bildiğin kapak topluyor, üzülüyor, bişi olacak diye korkuyorum...

HTC Desire S iyidir... sıfır alacaksan bütçene biraz fazla değil mi?

2. el de olabilir. Az biraz fazla verelim gerçekten güzel, beğendim... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2. el de olabilir. Az biraz fazla verelim gerçekten güzel, beğendim... :kop:

Hanıma almak üzere sahibi ile konuştum, garantili faturalı bir aylık makine, fiyatında indirim yapmıyor, 800 nakit veya sanalpazardan taksitli satmaya hazır.

Haftaya Paris'e gideceğim ve bir arkadaşla buluşacağım, o da yurt dışından aynı ürünü daha hesaplı alabiliyor, o yüzden vaz geçtim şimdilik.

Bir bak istersen: http://www.sahibinde...-72158814/detay

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hanıma almak üzere sahibi ile konuştum, garantili faturalı bir aylık makine, fiyatında indirim yapmıyor, 800 nakit veya sanalpazardan taksitli satmaya hazır.

Haftaya Paris'e gideceğim ve bir arkadaşla buluşacağım, o da yurt dışından aynı ürünü daha hesaplı alabiliyor, o yüzden vaz geçtim şimdilik.

Bir bak istersen: http://www.sahibinde...-72158814/detay

Cem abi iyi güzel de Alperen abi kanıma girdi. :D Desire S alacağım dedim Xperia Neo dedi. Gittim baktım güzelmiş. Hafıza işi hafıza kartı ile çözülür.. :kop: İleride güncellenmesi + benim için.. :zha: Şimdilik erteledik kararı Adana'ya gidince hangisi ucuza gelirse onu alacağım.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi karşılaştırmaları okuyorum. Xpreia Neo daha önde gibi ama 256 mb ram eksiği var Desire S'e göre. Tabi + olarak güncelleme desteği var Xperia Neo'nun.. :kop: Kamera, çekim kalitesi olarak daha üstün Xperia Neo ama ben telefonla çok fotoğraf çeken biri değilim. :zha: Ekran konusunda Xperia Neo Desire S'e göre %6 daha renkli ama daha soluk diyenler var. Açıkcası son kararı ikisini bir arada görüp karşılaştırdıktan ve fiyatları duyduktan sonra karar vereceğim. (Xperia Neo ağır basıyor yanlız. Ah Alperen abi ah.. :D ) Adana'ya hayırlısıyla döndükten sonra bakalım.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hasancim neoda renkler soluk degil. Ekran ışığı diğer telefonlara gore kısık gibi. Işık parlaklığı biraz az. Yani açıkçası başka bir telefonla yanyana koyduğunda yaw bu ne filan diyebilirsin ama kesinlikle soluk renkler filan yok. Cok keskin ve net görüntü veriyor. Ama karşılaştırmadan, yorumları okumadan karar verme..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu biraz dağılmış ama ne yapalım. Olsun o kadar.. :D Telefonlara baktım büyük ihtimalle HTC Desire S alacağım. Adana'ya dönüp piyasaya çıktıktan sonra iyice kesinleşir artık. :D

HTC'ye kefilim ama Androidli bir seçeneğin daha var Samsung Galaxy Ace.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

HTC'ye kefilim ama Androidli bir seçeneğin daha var Samsung Galaxy Ace.

evde Galaxy S var. Değişiklik olsun. :D Alperen abi aklıma girdi. Girmese iyiydi.. :D Şimdi diyorum Xperia Neo mu alsam diye.. :D çok hoşuma gitti ama Adana'ya dÖneyim olmazsa bakalım.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.