Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cep Telefonu Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

ne alıcaksan al len...boşuna bıdıbıdı yapma...alla alla.... :D

Hasan içine sineni al, aslında şimdiye kadar yazılanların hangisini alırsan al pişman olmazsın, zaten muhtemelen kararsızlık da oradan geliyor.

Ayrıca bakma Tevfik Abinin laf sokuşturmasına, arabası yok, muhtemelen akıllı telefonu da yok, haset ediyor içten içe...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buarada nedir bu; iPod, iPhone, iPad, iMac'de ki ''i'' diyenler olabilir...

intelligencePod

intelligencePhone

intelligencePad

intelligenceMac

Yani bunlar Akıllı Cihazlar :yeah:

Yakup en akıllı telefon bile ancak sahibi kadar akıllı olabilir. :nazar:

Aman ha, sözüm meclisten dışarı, kesinlikle ima yoktur!!!!!!

Bir ara Esso'nun Almanya'da katkılı süper benzin için bir reklamı vardı, çıkartma yapıştırıyorlardı "depomda kaplan var" diye.

Hemen alternatif çıkartma üretildi: "Depoda kaplan olsa ne işe yarar, direksiyonda bir eşek olduktan sonra..!"

Yineliyorum, kimseyi hedef alarak yazılmış bir mesaj değildir!

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hasan içine sineni al, aslında şimdiye kadar yazılanların hangisini alırsan al pişman olmazsın, zaten muhtemelen kararsızlık da oradan geliyor.

Ayrıca bakma Tevfik Abinin laf sokuşturmasına, arabası yok, muhtemelen akıllı telefonu da yok, haset ediyor içten içe...

bir telefondan akıl alıcak kadar akılsız degilim.... :nazar:

ayrıcana money talks...isteyen canı ne istiyorsa onu alır....arabam yok ha....sizin üniversitede yüz nakli yapıldı hani adınızı duymadık hem...tv dede görmedik...kimbilir ne hasetlenmişsinizdir... :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ne alıcaksan al len...boşuna bıdıbıdı yapma...alla alla.... :yeah:

Tevfik abi haset etme haset.. :nazar::D

Aynen dediğin gibi Cem abi.. Dedim Desire S alacağım Neo da çok hoş gözükmeye başladı gözüme. :nazar: Zamanım var zaten Adana'ya dönmeden almayacağım ki en ucuz Adana'da bulurum şu an. :) İşin garip tarafı hepsi içime siniyor. :D Ama bir tane almak lazım.. :D Teknosa'ya da gideyim bakalım bu gün. :) Ne oluyormuş bakarım. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir telefondan akıl alıcak kadar akılsız degilim.... :nazar:

ayrıcana money talks...isteyen canı ne istiyorsa onu alır....arabam yok ha....sizin üniversitede yüz nakli yapıldı hani adınızı duymadık hem...tv dede görmedik...kimbilir ne hasetlenmişsinizdir... :yeah:

Branşlarimiz ayrı üstad ben o sırada yenidogmus bir bebeğe yemek borusu yapmakla mesguldum.

Reklamı da pek sevmem. :nazar:

Ayrıca arkadaslarla gurur duyuyoruz. Ciddi emek, cesaret ve bilgi işi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bizde sizinle gurur duyuyoruz...doktorlar gerçekten özel insanlar....hepsinin ayrı ayrı özellikleri var kıskandığım tek meslek...o kadar farklı dünyalarınız varki bunu kendi doktor arkadaşlarımın hepsinde görüyorum...hepsnin bir hobysi...hayatın anlamını keşfe doğru yolculukları...hayata bakış açıları bilindik insanlardan çok farklı ve tanıdığım tüm doktor arkadaşlarım o kadar kibar hoşgörülü ve hayata o kadar dönükki..o yüzden kutluyorum başarılarınızı...birlikte büyümek istediğim insan gruplarısınız sizler...hepinizin sohbeti çok farklı...birgün bunu sizdede yaşamak istiyorum... oyüzden takılıyorum sizede kıskançlığımdan aslan burcunun karakteristik özelliğidir bu...çok teşekkür ediyorum sizede...takılarak sizi cevap yazmak zorunda bırakıyorum...sırf sizden cevap alabilmek için yapıyorum zaten...sizlerinde mutlaka çok özel imzanızı atmış oldugunuz önemli katkılarınız olmuştur tıp dünyasına ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bende ajandamı sağlıklı tutabileceğim dokunmatiği benim odun gibi parmaklarıma ramen iyi çalışan, office programlarını çalıştırabilen navigasyonu da olan bir tel. bakıyorum.

Samsung galaxy S fena gelmedi bana.

Önerileriniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende ajandamı sağlıklı tutabileceğim dokunmatiği benim odun gibi parmaklarıma ramen iyi çalışan, office programlarını çalıştırabilen navigasyonu da olan bir tel. bakıyorum.

Samsung galaxy S fena gelmedi bana.

Önerileriniz?

eskidi o telefon.. hasan'a Önerdiğim ve benim de aktif olarak kullandığım yukarıda fotoğrafı olan telefonu Öneririm. yakup'u da kırmayalım, iphone da güzel. :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.