Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cep Telefonu Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

Benim bişey dememe gerek yok adam zaten güzel bişey bulmuş androidli telefon soruyor sen niye adama 3g al diye tavsiyede bulunuyorsun.Cem abinin dediği gibi(alıntıdır: ayfoncular ayfonlarıyla androidcilerde androidleriyle mutlu mesut yaşıyorlarken ayfon diye dayatmak neden? )

Diymi ya :)

Abi sen neden bahsediyorsun ya :D ocak da ki konudamısın sen ? biz başka şeyden bahsediyoruz :zha: hu hu uyaannn

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ferhat.....bazı insanlar sence.........neden Beymenden giyinirler...

neden BMW ye binerler.........

neden Omega takarlar..........sırf parası oldukları içinmi...ha...

Peki takım elbisede en iyi beymen mi?

peki arabada en iyi marka bmw mi?

ve yine en iyi saat omegamı?

Kime ve neye göre bana bunların karşılığını sororsan ben sana giyimde:Kığılı veya lacoste arabada mercedes audi saat tede rolex derim.Bak benim param olsa alacaklarım bunlar teyfik abim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi sen neden bahsediyorsun ya :D ocak da ki konudamısın sen ? biz başka şeyden bahsediyoruz :zha: hu hu uyaannn

O kadar eskimiymiş len o konu ben yeni hortladı bu konu zannettim ama buradan şu anlaşılıyorki demekki seninde o tarihten bu yana fikirlerin değişmiş :)

Düzeltildi :) Bu tongaya 3. kez basıyom bu forumda :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada yakup un uyarması ile farkettim ki konu zaten baya eskiymiş bu vatandaş zaten çoktaaan telefonunu almıştır sanıyorum e biz neyi tartışıyoruz madem herkeze iyi geceler :)

Çünkü bendeniz bir soru rica etmiştim 2-3 sayfa oldu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam bunu da ileteceğim..Hayırlısı

Buarada batum'da one x baktım 88x tl civarı idi, alsamıydım ? iyi dimi fiyat..Yani satmak için alsamıydım :D

Fiyatı iyimiş. Pasaport davası olmasa kardeşime isterdim bir tane. Ama önce benimkini kaydettirmem gerekecek. 1-2 ay içinde mesaj gelmesini bekliyorum, kapanacaktır diye. :)

Desire X derken inceledim de güzelmiş hakikaten, kardeşe bu da alınabilir, yoksa yiyecek benim telefonu. 1000TL altında olacakmış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatı iyimiş. Pasaport davası olmasa kardeşime isterdim bir tane. Ama önce benimkini kaydettirmem gerekecek. 1-2 ay içinde mesaj gelmesini bekliyorum, kapanacaktır diye. :)

Desire X derken inceledim de güzelmiş hakikaten, kardeşe bu da alınabilir, yoksa yiyecek benim telefonu. 1000TL altında olacakmış.

Dediğim gibi benim mantığıma yattı özellikle biraz modası geçen ürünler hayli ucuz fakat tax free sayesinde normal vatandaşına yine pahalı..

Düşünebiliriz bu tür şeyleri iphone 5 misal orada pahalı olur en az 1600 ve haliyle değmez ama 4s 1180 lira olmuştu.. 1299 lari idi.. bu da 1443 tl yapıyor %18 geri alıyoruz gümrükten 1183 tl :P şuan abd'de 1260 tl bu telefon ve tax alamadığımızdan (NY) abd'den ucuz ama şuan... i5 böyle olmayacak çünkü 9 ay önce 4s orada 1500 lira felandı :yeah: aynı şekilde one x'de 1000 lari civarındaydı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Düşünebiliriz bu tür şeyleri iphone 5 misal orada pahalı olur en az 1600 ve haliyle değmez ama 4s 1180 lira olmuştu.. 1299 lari idi.. bu da 1443 tl yapıyor %18 geri alıyoruz gümrükten 1183 tl şuan abd'de 1260 tl bu telefon ve tax alamadığımızdan (NY) abd'den ucuz ama şuan... i5 böyle olmayacak çünkü 9 ay önce 4s orada 1500 lira felandı aynı şekilde one x'de 1000 lari civarındaydı..

Valla pasaport sorunu olmasa al bana derdim. Bu arada kayıt işi için fiyatlara 100TL eklemeyi unutma.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.