Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Mondeo Station Wagon - 2015 Türkiye

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

2 dakika önce, Muhammed Kavlak said:

araba gayet güzel heybetli duruyor fakat benim anlamadığım neden sedan da cam tavan yok ??

Ford dünyasına hoşgeldiniz... bu ve bunun gibi bir sürü soru bizi bu dünyada sarıp sarmalayacak :) 

7 dakika önce, Kaan Yagizer said:

... Direksiyondaki "Niş" ürünleri seven bi eleman ... belli.

https://en.wikipedia.org/wiki/Niche_market 

Adam maldan anlıyor, maşallah :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabanın rengi,heybeti,duruşu, mükemmel.. D sınıfı olarak tasarımı en iyisi bence.. Tüm ford modellerinde olduğu gibi küçük eksiklikler var.. Ne bileyim 10 yıl önceki titanium jantı var.. Bir önceki kasa selective janti gibi bir jant veya lansman jantı çok daha güzel olurdu..sunroof yerine cam tavan sanki daha iyi olurdu.. Farlar efsane ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Stop lambası mevcut olan daha iyi gibi geldi. Söylenecek başka söze gerek yok. Taş gibi araba, hayırlı olsun sahibine. Sedan benim için daha mantıklıydı. Sw mondeo emanet durmuyor, ülkemizde Sw oranı artması gerekli bence. Eğlence ekranını internet bağlantısı kuran var mı? Ruslarda gördüm, Apple'ın ekran gibi menüleri olan mevcut multimedia dönüştürülmesi kolay mı? Video oynatır mı 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Mustafa Nural said:

Eğlence ekranını internet bağlantısı kuran var mı? Ruslarda gördüm, Apple'ın ekran gibi menüleri olan mevcut multimedia dönüştürülmesi kolay mı? Video oynatır mı 

Resmi olarak yok. Video aslında oynatma kabiliyetine sahip ama kimi yasalar sebebiyle kısıtlanmış.Hatta kitapçıkta bu konu hakkında bilgi mevcut.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.