Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Mustang İnceleme & Test 2.3 Ecoboost Otomatik (Türkçe)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

2 dakika önce, Kaan Yagizer said:

Benim de başka bir şey dikkatimi çekti ... o ne samimiyet di mi? Maşallah @testuser kıskanç felan da yapmıyorsun ... ne güzel. (bkn. evet kötüyüm :smiley2k: )

RS 'te yaparız (daha iyisini) nolcek ki? 

:argue:  :testere::duel: sonra :içelim::wub:

Daha sonra :D

:cnvr:

En son :D

:boxin::boom:

NOT:Yazar ne anlatmaya çalıştı, kendi dahi bilmiyor.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Kaan Yagizer said:

Benim de başka bir şey dikkatimi çekti ... o ne samimiyet di mi? Maşallah @testuser kıskanç felan da yapmıyorsun ... ne güzel. (bkn. evet kötüyüm :smiley2k: )

mustang testinin altında art niyet mi aramayalım yoksa? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buarada videoyu tekrar izleyince aklıma geldi.

Yakup taban yalıtımıyla ilgili dediklerin çakılların çarpması ve onun sesi gelmesi lastik tabanının geniş olması ve lastiğin yapışkanlığından olduğunu düşünüyorum nerden çıktı dersen, 1 sene önce bir arkadaşım 911 almıştı yeni binmiştim arabasına ve ondada aynısı oluyordu. Yoldan değildi çünkü beni evimden aldı kendi arabamla geçtiğim yollarda da geliyordu ona söylediğimde evet benimde kafam takıldı ona demişti

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Kuzuyu bende kullanma fırsatı buldum, bunun için öncelikle @Kaan Yagizer ve @Yakup Çağatay a çok teşekkür ederim.

En başta söylemeliyim ki hislerim iyi değildir detayları görmem, yani anlık zevkime baktım sadece.

Aracın 317 beygir olduğunu test sonrası öğrendim, bu yüzden açıkçası CLK200 kompresörden çok ta farklı olacağını düşünmüyordum ancak kesinlikle 317 beygirin her birinin koştuğunu hissettiriyor :) genel olarak yakupun yazdığı artı ve eksilere katılıyorum. Yazmadan geçemeyeceğim ilk nokta arka sıraya geçiş için koltukların katlanması. Yani sırtı yatırdıktan sonra o şekilde kalıyor, ya zaten elektrikli olan koltuk kendisi öne gitmeliydi yada mekanizmadan kurtulup elle ileri gitmesine izin verilmeliydi. Sonrasında genel kaliteyi yorumlamak istiyorum, aracın sonuçta bir ford olduğu belli, yani bir mercedese bindiğim de ki hissi vermiyor. Burada kötü demek istemiyorum demek istediğim bu fiyata daha iyisini beklerdim.

Gelelim sürüşe, öncelikle frenlerden bahsetmek istiyorum, süper olmuş :) Şahsuvaroğlundan çıkıp frene ilk dokunduğumda araba zınk diye durdu, ilk basışta bu şaşırmadan sonra yani alışınca çok iyi çalışan frenleri var.

Ben kullanırken yollar tamamen ıslak havada 5 derece civarındaydı, bu yüzden gaza biraz sert basışların tamamında patinaj çekti ve kaydı, gerçekten çok keyifli bir testti tadı damağımda kaldı. Yanlış anlaşılmasın, araç kaysada toplamayı biliyor, veya insan gibi kullanarak kaymamak bu şartlar da da mümkün. Yani vahşi atın dizginleri sizin ellerinizde.

Son olarak türkiyedeki araçlarda genelde ses var görüntü yok, bunda tam tersi görüntü var ses yok :) 

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
2 dakika önce, Yakup Çağatay said:

@Kaan Yagizer abiden rica eder, eski lastikleri atmadılarsa onları takarız :P 

Büyük ihtimal atmışızdır (bakarım ayrı) çünkü bir tanesinde balon, bir diğerinde de yanakta yırtık (büyük ihtimal ile kaldırıma takmışlar) vardı ... yani o lastikler atılmamış olsa dahi 2 tanesi (en az) kullanılır durumda değil. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Büyük ihtimal atmışızdır (bakarım ayrı) çünkü bir tanesinde balon, bir diğerinde de yanakta yırtık (büyük ihtimal ile kaldırıma takmışlar) vardı ... yani o lastikler atılmamış olsa dahi 2 tanesi (en az) kullanılır durumda değil. 

Arkaya takılır en azından[emoji14]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, H. Cenk said:

Patron benim merakım bu plakaya hiç ceza geliyor mu ? Valla insanı kışkırtan bir havası var . Bana bile 10 dakika içinde sahil yolunda acaip hızlar yaptırtmıştı :D 

...gelmez mi :)

17 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Arkaya takılır en azındanemoji14.png

...doğrudur (atmadıysak) takılır. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Cem Boneval said:

+1

Lastiklere yazık.

Kötü örnek.

Sürücü becerisini ya da arabanın özelliğini vurgulayan bir unsur yok.

Anlamsız geldi bana da.

Ne güzel demişsiniz hocam ??

RS gelir de test etme fırsatınız olursa ben de eşlik edebilir miyim :) (cici kız modu) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.