Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Ford Fiesta Gizli Çekim - Spy Shot Casus Çekim

Önerilen Mesajlar

2 dakika önce, Hasan Seyyitoğlu said:

Yakup Bey

Fiesta ile ilgili bir gelişme var mı?

10 gün geçti de bir hatırlatayım dedim?

Patladık :D:zha: 

Ford kaymak yemeye devam dedi :( Muhtemelen aylar öncesinde tanıtıp beklemeyi seçmediler. 

Şuan şahsi fikrimi iletmek istiyorum; ST200 tanıtıldı satışı haziran'da başlıyor. Muhtemelen bu araçtan sonra tanıtımı yapılır. Ama kesin bir şey var 2017 model olarak gelecek :yeah: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Bence pek ala çıkabilir.

Üreticilerin tüm modellerde benzer çizgileri kullanması yeni değil ki...

Ayrıca da hiç fena değil görünüşü...

Fiesta görüntüden kaybetmiyor, eksikler:

1. İç tasarım çağ dışı kaldı, malzeme kalitesi de öyle. Biraz "değerli" hissi yaratacak malzeme ve dokunmatik geniş ekran mükemmel olur.

2. Sürüş dinamikleri ve konfor yerinde, özellikle arkada azıcık daha iç hacim isterim.

3. Standart motor 1.0EB olmalı, dizelde de 1.5 ile devam ama biraz daha güçlensin lütfen.

4. Hem benzinli hem dizel otomatik şanzıman şart.

5. Donanımda çok cimri olmasalar iyi olur. Yoksa Clio ve i20'nin arkasından baka kalmaya devam ederler. 

6. Tabii çüştürmeyecek bir fiyat da gerekli. 

Bakalım bakalım....

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

48 dakika önce, Cem Boneval said:

1. İç tasarım çağ dışı kaldı, malzeme kalitesi de öyle. Biraz "değerli" hissi yaratacak malzeme ve dokunmatik geniş ekran mükemmel olur.

2. Sürüş dinamikleri ve konfor yerinde, özellikle arkada azıcık daha iç hacim isterim.

3. Standart motor 1.0EB olmalı, dizelde de 1.5 ile devam ama biraz daha güçlensin lütfen.

4. Hem benzinli hem dizel otomatik şanzıman şart.

5. Donanımda çok cimri olmasalar iyi olur. Yoksa Clio ve i20'nin arkasından baka kalmaya devam ederler. 

Bakalım bakalım....

3. seçenek biraz zor gibi hep bu federaller yüzünden ama bencede öyle olması lazım artık. Şu gereksiz dizel alan halkın da pek ala değişmesi de lazım ayrı mesele :D 

5. Clio ve i20 fiyat konusunda daha iyi olacağı şimdiden kesindir :D

Diğerlerini yaparlar, we trust them :) 

Tasarım olarak tabi ki benzer olacak zaten çizen ağabeyimiz dile getirmişti ama yukardaki birebir aynısı çok fazla büyük sınıf duruyor. Yeni Focus öyle olsun :yeah: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Yakup Çağatay said:

Yeni Focus öyle olsun :yeah:

başlığada plakayada bakmadım fotoğrafa ve yoruma bakıyordum, ön tarafı beğendim arkaya doğru bakınca bundan anca fiesta olur diye düşünürken baktım zaten fiestaymış :D yani evet katılıyorum ön taraf focusa gider.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Yakup Çağatay said:

çok fazla büyük sınıf duruyor.

Zaten biraz büyütmek ya da büyük göstermek arzusu var.

Ford bildiğim kadarı ile Hindistan ve Brezilya'da (Figo olarak) üretilen Ka+ modelini Avrupa'da küçük/ucuz alternatif olarak piyasaya sunacak bu yılın ikinci yarısında. 

Kendi içinde rekabeti engellemek için Fiesta daha güçlü ve/veya lüks ve biraz da büyük olmak zorunda.

Tabi Türkiye planlarını bilmiyorum. Küçüklerin satışı düşük, uğraşacaklarını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Cem Boneval said:

Ford bildiğim kadarı ile Hindistan ve Brezilya'da (Figo olarak) üretilen Ka+ modelini Avrupa'da küçük/ucuz alternatif olarak piyasaya sunacak bu yılın ikinci yarısında. 

Yıl sonunda gelecek evet :yeah: 

http://anasayfa.focusclubtr.com/ford-avrupaya-b-segment-sedan-transfer-ediyor/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 saat önce, Cem Boneval said:

... diğer maddelere'de katılıyorum ... hepsine +1 ama madde"6" ... bunun altına kesinlikletamamenkoşulsuzveyüzdebirmilyon imza atarım.

(bkn.keşke....diye mırıldanmak) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 saat önce, Yakup Çağatay said:

ford_fiesta_watermarked.jpg

Bu fiesta olamaz :D Fiestada depo kapağı solda olmalı bunda yok ;):D:D

17 saat önce, Yakup Çağatay said:

Şu gereksiz dizel alan halkın da pek ala değişmesi de lazım ayrı mesele :D 

Ne gereksizi :D:D Gaza dokununca lastiğin yetmediğini hissetmek, benzinciye sadece 140 TL ödemek paha biçilemez. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Ford Fiesta Gizli Çekim - Spy Shot Casus Çekim olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.