Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C-max 2013 Kamera Procesi

Murat Kav.

Önerilen Mesajlar

Şu parça ne ola ki (19H421)? Benim arabadan 2 gün sonra fabrikadan çıkmış, kamerası olan bir c-max'ı incelerken fark ettim. Galiba bu parça bende yok. Kamera ayağı desem, o zaten çıtayla geliyor ki benim aldığım çıta ile bu aracın çıta kodları aynı.

Bu parça aynı kod ile focusda da var. Almalı mı, almamalı mı? :) 

bracket camera (ecat).png

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alma sakın dur :)

3 dakika önce, Murat Kavuk said:

Şu parça ne ola ki (19H421)? Benim arabadan 2 gün sonra fabrikadan çıkmış, kamerası olan bir c-max'ı incelerken fark ettim :) . Galiba bu parça bende yok. Kamera ayağı desem, o zaten çıtayla geliyor. Aynı parça kodu focusda da var. Almalı mı, almamalı mı?

bracket camera (ecat).png

@Murat Kavuk bu parça sende var yahu.

Gürkan Çakıroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Alma sakın dur :)

Sipariş geçiyorum şimdi :P Şaka şaka, ama ne ola ki bu parça? Kamera kodlarımız aynı (-AD), çıta kodumuz aynı (-BDXWAA). Kamera da sıfır oturuyor deliğine. Eskiden mi kullanılıyordu bu parça, yoksa bir işlevi falan var mı, merak içindeyim? :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Murat Kavuk said:

Sipariş geçiyorum şimdi :P Şaka şaka, ama ne ola ki bu parça? Kamera kodlarımız aynı (-AD), çıta kodumuz aynı (-BDXWAA). Kamera da sıfır oturuyor deliğine. Eskiden mi kullanılıyordu bu parça, yoksa bir işlevi falan var mı, merak içindeyim? :) 

Hiç kafa yorma, çıkar ortaya :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Serkan Karakoca said:

19h421 bu parça kameranın kasasının kamerayı içine yerleştirdikten sonra arka kasa kısmı kamerayı sabitlemek için kameranın içeriye doğru gitmesini engelliyor :)

Ahanda bak çıktı ortaya @Murat Kavuk:)

Teşekkürler @Serkan Karakoca

Gürkan Çakıroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Serkan Karakoca iki tane vida atıyoruz aslında, geri gitmemesi lazım sanki. Ama sen uygulamıştın, sana güveniyorum :)  @Gürkan Çakıroğlu 30 tl görünüyor fiyatı. Salı günü servise uğramayı planlıyorum. Acil kodlu sipariş çıkartabilirsem, sipariş vereceğim..

Ben de kameranın kenarlarındaki şekillere (tırtıklara) anlam verememiştim zati, hiç bir yere geçmiyordu ..

TIRTIK.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Murat Kavuk said:

@Serkan Karakoca iki tane vida atıyoruz aslında, geri gitmemesi lazım sanki. Ama sen uygulamıştın, sana güveniyorum :)  @Gürkan Çakıroğlu 30 tl görünüyor fiyatı. Salı günü servise uğramayı planlıyorum. Acil kodlu sipariş çıkartabilirsem, sipariş vereceğim..

Ben de kameranın kenarlarındaki şekillere (tırtıklara) anlam verememiştim zati, hiç bir yere geçmiyordu ..

TIRTIK.jpg

focusla biraz farklı galiba, bende sadece soldaki parça var o plastiğe oturuyor kamerada ona oturuyor. fotoğraftaki kamera bendekinden (ve Serkan abininkinden) oldukça farklı vida falan yok bizde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Murat Kavuk said:

TIRTIK.jpg

Detaylı resim var yarın ofisteki pcden yükleyim rica ederim ... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Ozan Kar said:

focusla biraz farklı galiba, bende sadece soldaki parça var o plastiğe oturuyor kamerada ona oturuyor. fotoğraftaki kamera bendekinden (ve Serkan abininkinden) oldukça farklı vida falan yok bizde.

Kamera farklı evet, c-maxda iki tane montaj vidası var, çıta ile onlar da gelmiş.

1 saat önce, Serkan Karakoca said:

Detaylı resim var yarın ofisteki pcden yükleyim rica ederim ... 

iyi olur, teşekkür ederim. Benim bulduğum resimde de kapak var görünüyor..

kapakli.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Murat Kavuk said:

Kamera farklı evet, c-maxda iki tane montaj vidası var, çıta ile onlar da gelmiş.

süper dilerim iş tebrik eder devamını

iyi olur, teşekkür ederim. Benim bulduğum resimde de kapak var görünüyor..

kapakli.jpg

süper   iş tebrik eder devamını dilerim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.