Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C-max 2013 Kamera Procesi

Murat Kav.

Önerilen Mesajlar

3 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Aynı kişiye doğrudan bu mail ile ulaşabilirsiniz: "[email protected]". Ben uzun süredir yazışmadım ama Michelle adlı bir arkadaş cevap veriyor.

Size aşağıdaki parçalar lazım:

(Ekrandan modüle): Extension cable, Fakra I right angle (female) to Fakra F straight (female), RG174, ~400 cm

(modülden kameraya): Extension cable, Fakra HSD Z (male to male), ~250 cm

proce.jpg

Çok teşekkür ederim.İnşallah sizin gibi başarı ile sonuçlandırırım bu işi?.Tek eksiğim şu an bu kablolar.Bu işi yapınca Fiesta için de uygulama yapacağız inşallah.Şu an kablo olarak elimde AH22-19G490-AE kamera ile birlikte gelen orijinal AM51-10E998-EC kablosu var Cmax için...Bu kablo normalde bildiğiniz gibi bagaj çıtası için kısa bir kablo oluyor ama ortasından kesip araya kablo eklemeyi düşündüm uzatmak için fakat kablo tipini bilmediğim için biraz tereddütte kaldım.Bu AM51 ile başlayan kablonun tipini öğrenme şansımız var mıdır?Yada direkt koaksiyel kablolardan herhangi biri uyum sağlar mı?(gerçi bu kablonun uçları Fakra HSD tipi olduğundan 4 uçlu ama kablo içinden 2 tane mi 4 tane mi kablo gidiyor kesmeden de öğrenemeyeceğiz galiba ?)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 uçlu ama, ekleme yapılabilir, düzgün yapıldığı sürece sorun olmayacaktır. Bunun için normal tesisat kablosu kullanabilirsiniz.

Modülden kameraya giden hat, aslında anten kablosu. Herhangi bir fakra uç, harfi önemli değil, işinizi görüyor. Yani focus, c-max farketmez, sanayiden anten kablosu alsanız da işinizi çok iyi görür (orjinalini bulursanız, zaten teybe gelen bölümü 90 derecedir). Erkek tarafında harfe özgü çıkıntıyı falçatayla kazıyın yeter, montajda sıkıntı olmuyor.

Murat Kav. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.