Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C-max 2013 Kamera Procesi

Murat Kav.

Önerilen Mesajlar

Bence değmez. Benim fikrim ona vereceğiniz para, gümrük durumu, geliş süresi gibi nedenlerden dolayı değmez. Alın yan sanayi 8'' bakın keyfinize tabi illa orjinal olsun derseniz bişi diyemem. Ha öyle 2 binlere değil; mesela 850 tl ye falan güzelce var ayrıca navigasyonda rahatça yükleniyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence değmez. Benim fikrim ona vereceğiniz para, gümrük durumu, geliş süresi gibi nedenlerden dolayı değmez. Alın yan sanayi 8'' bakın keyfinize tabi illa orjinal olsun derseniz bişi diyemem. Ha öyle 2 binlere değil; mesela 850 tl ye falan güzelce var ayrıca navigasyonda rahatça yükleniyor..

Otomatik park ve sync iptal oluyor bu cihazlarda menu yapısı berbat ötesi kullanışsız orjinalciyim biraz bu nedenle sıcak bakmıyorum. My touch için niyetlenmiştim biraz ama o da kesme sokme işleri nedeniyle soğudum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On ‎4‎.‎03‎.‎2016 at 15:52, Murat Kavuk said:

İrfan hocam, fazla modülü bir kaç parça karşılığında bir arkadaşa kaptırdık. Elimde maalesef modül kalmadı. Ama ayarlarız bir şekilde. Tesisat ile ilgili her şeyi çözdük. Sadece yeşil soket'e çözüm yok şimdilik (yeşil soket ana tesisat ile geliyor, o bana Polonyadan gelen takım ile gelmişti).

soket.jpg

murat kardeşim sen tedarik et  gerisi kolay sen bulursun ben zaten bulamam sen ilgileniyorsun ve biliyorsun.Ses işini geçte olsa yeni hallettik süper oldu usta kablolar orj miş hemen oturttu çok teş. . Cok kıskandım cok beğendim bende geri görüş istiyorum ne olur yardımcı ol.saygılar

On ‎4‎.‎03‎.‎2016 at 15:52, Murat Kavuk said:

İrfan hocam, fazla modülü bir kaç parça karşılığında bir arkadaşa kaptırdık. Elimde maalesef modül kalmadı. Ama ayarlarız bir şekilde. Tesisat ile ilgili her şeyi çözdük. Sadece yeşil soket'e çözüm yok şimdilik (yeşil soket ana tesisat ile geliyor, o bana Polonyadan gelen takım ile gelmişti).

soket.jpg

kime verdin söyle onu ayağından vurucam . :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir de hd gündüz resmi koyayım. Ben buradaki beyaz çizgiler teker izi diye düşünürdüm. Öyle değilmiş, aracın en geniş bölümünü (aynaları) temsil ediyormuş.

Bir de elde kalan çıtamız vardı. Bu çıtalar hakkında pek bilinmeyen bir bilgi vereyim. Focusta da böylemi bilmiyorum ama, c-maxda kamera montajı için gerekli delik yeri, hatta kamera montajında kullanılan parçanın yapışacağı alan, açık bir şekilde çizili imiş (çıtayı yıkayınca ortaya çıktı :) ).

Ben de ziyan olmasın dedim. Elime uygun kesici bir makine geçince çıkma çıtaya kamera deliği açtım. Elimdeki montaj çıtasını da yerine yapıştırdım. Sadece köşeler biraz daha keskin oldu benim kamera deliği çalışmasında, orjinalin yuvarlaklığı tam yakalayamadım, ama yine de güzel oldu. Kamera takılırsa düzgün çalışır..

IMG_2470.JPG

eski 02.JPG

eski 01.JPG

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 saat önce, Özer Aksu said:

yaw bu MFD ekranlardan yokmu kardeşim kara borsa olmuş resmen. Bulamıyorum. 

Ekran aynen öyle temizi zor ufak ufak darbeler var yıldızdaki çıkmacılarda 3-5 tanesinde var ekranlar 550-600 tl istiyorlar :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, Özer Aksu said:

Biraz pazarlıkla alırız serkan pazarlığı sen yaparsan alırız 1 tane bana. ?

Başkan elvan ford u ara 1 ay evvel koliyle vardı ellerinde navigasyonlu ekranlardan. Hatta tuş takımı ve çerçeve de vardı. Bu hafta olmasa da haftaya gidip bakarım ben gösterge ekranı ve navi li ekranlar için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Doğan Kurban said:

Başkan elvan ford u ara 1 ay evvel koliyle vardı ellerinde navigasyonlu ekranlardan. Hatta tuş takımı ve çerçeve de vardı. Bu hafta olmasa da haftaya gidip bakarım ben gösterge ekranı ve navi li ekranlar için.

Elvan Ford ne ya, Bildiğimiz tek Elvan var o da ELVAN DALTON 

Benim adım Elvan Dalton 

Ben gezerim balkon balkon ... diye devam eder :D:D:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.