Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

O "Broşürcük" ü bugün otokoça giren çıkan herkese veriyorlardı,sanki ellerindeki bir an önce bitsin diye...Bende sevindirik olmuştum geçen hafta bana mektupla gelince bana özel davrandılar diye,meğerse hepsi yalanmış...Duygularımla oynadı otosan :lol::rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O "Broşürcük" ü bugün otokoça giren çıkan herkese veriyorlardı,sanki ellerindeki bir an önce bitsin diye...Bende sevindirik olmuştum geçen hafta bana mektupla gelince bana özel davrandılar diye,meğerse hepsi yalanmış...Duygularımla oynadı otosan :(:rolleyes:

öyle deme otosan tamamen duygusal düşünüyor. :wub: müşteri memnuniyeti bilgilen me hakkına daha çok önem veriyor.:P
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O "Broşürcük" ü bugün otokoça giren çıkan herkese veriyorlardı,sanki ellerindeki bir an önce bitsin diye...Bende sevindirik olmuştum geçen hafta bana mektupla gelince bana özel davrandılar diye,meğerse hepsi yalanmış...Duygularımla oynadı otosan :D;)

ya rocker sabah sabah öldürdün beni gülmekten....ne biçim bişisin zeki-atik hazırcevap ve esprilerin çok güzel ya....iyi ki varsın bu sitenin en renkl. kahramanı sensin ya....hayırlı işler diliyorum sana...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya rocker sabah sabah öldürdün beni gülmekten....ne biçim bişisin zeki-atik hazırcevap ve esprilerin çok güzel ya....iyi ki varsın bu sitenin en renkl. kahramanı sensin ya....hayırlı işler diliyorum sana...

Şimdi bugün 60 küsuruncu kez focusu görmeye gittim,sanki hiç bilmiyormuş gibi sorular sordum..Ama yine aynı son,aynı hüzün...Hiçbir satış elemanı arabayı doğru dürüst bilmiyor,ben anlatıyorum,onlar öğreniyor...Karar verdim yarın ek iş olarak satış elemanı olarak Forda başvuracağım...Yarın 60 küsuru devirip bu sferede hiç gitmediğim Eryamandaki Başer otoya gitmeyi planlıyorum,bakalım oradakiler ne durumda :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 Mayıs'da Bayiilere lansman var..Henüz bir tanıtım yapılmadı, Nasıl bilsinler ki ?

Ayrıca resmi olarak araç geldi diye bir açıklamada yok..Herhangi bir basın organında haliyle suçlamak biraz haksızlık olacaktır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama adamlar arabanın üzerine 61.300 TL. Fiyat yazmayı çok iyi biliyorlar...Neyse ki sipariş alamıyoruz hala diyorlar...Yalnız ellerinde 2 adet Titanyum x sedan var Tur otonun,onları satıyorlar şu an...Alan var mı? Yok...Arabanın yanına gelen bakıyor bakıyor,bu ne yaa diyip Focus 2,5 ya da C-Max'in yanında alıyor soluğu...Ben de öyle yaptım bugün,iyi geliyor valla :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama adamlar arabanın üzerine 61.300 TL. Fiyat yazmayı çok iyi biliyorlar...Neyse ki sipariş alamıyoruz hala diyorlar...Yalnız ellerinde 2 adet Titanyum x sedan var Tur otonun,onları satıyorlar şu an...Alan var mı? Yok...Arabanın yanına gelen bakıyor bakıyor,bu ne yaa diyip Focus 2,5 ya da C-Max'in yanında alıyor soluğu...Ben de öyle yaptım bugün,iyi geliyor valla :D

ehehe :) iyi iyi :D

Pahalı araba iyidir daaaa :) ondan böyle demediler mi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün Maraş bayisine yeni focusu(1,6hb 125 hp titanyum) görmek için gittim.Aküyle bağlantılı olmyan yerlerini inceleme fırsatım oldu.öncelikle araç güzel ve ağır bir duruşu var lastikler daha bir yüksek göründü ama jant için yapılan olumsuz eleştrilere bende katılıyorum ve bijonlar çok dışta göründü gözüme. önce motor kaputunu açtık içerden motorda koruyucu kapak yoktu üstünde ve sanki lpg bağlanmış motor gibi bir sürü kablo vardı ortalıkta, ayrıca motor kaputu amortisörlü değildi. kokpit tasarımı güzel olmuş beğendim ama ön göğüs ve kapı camlarının hemen altı dışındaki yerlerde kullanılan sert plastik hoş olmamış. ön camda bulunan sensörlerin bulunduğu yer keşke tavan rengi olsaymış siyah orada çok sırıtmış. Direksiyon kullanımını sevdim ama üzerindeki tuşlar, hız sabitleme ve sesli komut sistemindeki tuşlar çok hissiz geldi(cıt cıt ses çıkarıyor çıkıp elinde kalacakmış gibi). El freni daha estetik yapılablirmiş yada eski cmaxlerde vardı sanırım tuşlu el fenide koyulablirmiş bence. Cam açma düğmelerinin yerlerini daha iyi olmuş.arka diz ve baş mesafesi ben 1.79 boyundayım beni rahatsız etmedi. ilk gözüme çarpanlar bunlar. Önümüzdeki hafta sonu gidip akü bağlanmış olur büyük ihtimal iç ışıklandırma ve radyosunuda test edecem. focus beklentilerimizi daha gelmeden yükselttiği için beklediğimiz gibi olmayan kısımları görünce hayal kırıklığı yaratabiliyor ama rakipleri ile kıyaslayınca ve üzerinde bulunan ve c sınıfında ilk defa kullanılan teknolojileri düşününce güzel alınabilecek bir araç.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün otokoç adana yı aradım beni donanım konusunda yetkili birisi ile görüştürdüler. sony ve büyük ekran yol bilgisayarının türkiye için gelmeyeceğini hatta ilerleyen günlerde bile bunun mümkün olmadığını söyledi. her ülke için farklı donanım öngörülüyor bunun için avrupa için mevcut olan özelliklerin mümkün olmadığını söyledi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tek cevabım olurdu ona, suan onlarda da mevcut değil bu sistem. 2012 de geliyor

arkadaşlar bayadır girmiyordum foruma şimdi bir baktım ki muhabbet aynı ama.. hala sony,touch falan mı bekliyorsunuz.. yapmayın allah aşkına yaa.. biraz gerçekçi olun..hayal dünyasında yaşamıyoruz..valla bendeki taa kaç sene önce aldığım tetrisin bile ekranı daha bir şık duruyor focustaki ekrandan..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.